Camps Ce-500-S Flamenco Elektro Klasik Gitar

 • Ürün Kodu :1031  Marka :CAMPS

23,119.29 TL

memnuniyet garantisi

 

 

 

Camps markası hakkında...

Artisan stili gitarlardır

Her gitar akustik olarak ve kalite açısından üretici tarafından kontrolden geçmiştir.

İspanya Katolonya'da üretilmiştir.

Camps gitarları çok ince ve hassas bir işçilikle üretilmişlerdir. Tamamen elde üretilmiş olmalarına rağmen muhteşem bir tonal karaktere sahip olması yanı sıra pırıl pırıl cilalı bir görünüme de sahiptir ki bu görüntü genellikle yalnız fabrika üretimi enstrümanlarda görebileceğiniz bir özelliktir. 

Camps Gitarları, JUAN CAMPS COLL  tarafından 1945 yılında kurulmuştur ve bugün onun yolundan giden kardeşleri Jordi ve Javier Camps'ın baş luthier olduğu bir ekip tarafından, diğer aile üyelerinin de yardımıyla başarıyla yönetilmektedir.

 

 

Makul bir fiyata mükemmel bir gitar. Bu gitar gitaristin bir gitardan ses ve mekanik açıdan olabilecek bütün beklentilerini (hafiflik ve çalım kolaylığı) karşılar.  Parlak tiz sesleri sound içinde ayırdetmek çok kolaydır. Etkileyici ve derhal cevap veren yapıdadır.

Ayrıca sap içinde ayarlanabilir bir truss roda sahiptir, böylece bükülme probleminden kaçınılmış olmaktadır.. 

Amflikatörü her bir telin mükemmel balans edilmesini sağlayan birbirinden bağımsız altı adet eşik içeren özel bir yükseltme sistemi kullanır.

FLAMENCO

AMFİLİ

 

Kapak: Ladin

Arka ve Yanlar: Sandal Ağacı

Klavye: Abanoz

Sap: Sedir

Köprü: Gül Ağacı

Elektronikler: Fishman Pro Blender (manyetik ve mikrofon)

Truss Rod: Var

 

 

 

 

Flamenco guitar with Fishman pickup and preamp.

 • Soundboard in solid Spruce.
 • Back and sides in laminated Sandalwood.
 • Ebony Fingerboard.
 • Flamenco "golpeador".
 • Truss rod.
 • Standard, flamenco body (no cutaway)
 • Fishman Clasica (pick-up + pre-amp).

 

The Camps Brand

 

 • Artisan Construction
 • Each guitar is acoustically checked and quality controlled by the makers
 • Made in Catalonia, Spain
 • Camps guitars are extremely well finished and although they are hand-crafted and have great tonal character, they have the highly polished looks that you usually only get on factory built instruments.
 • Guitarres Camps was founded by JUAN CAMPS COLL in 1945 and today his successors, brothers Jordi and Javier Camps, are the principal luthiers, running the business with the help of family members.

 

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Güvenli ödeme sistemimizle (Tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar) alışveriş yapabilirsiniz Havale/EFT/PTT ile siparişlerinizde ödeme yaptığınızı bize bildirmeniz yeterlidir.

Ürünlerimiz sıfır, 2 yıl garantili olup yapım hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir.

FİNANSBANK ENPARA Öner Yavuz TR970011100000000058334368

Ödeme Seçenekleri

 Tüm banka kartlarıyla tek çekim veya tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar site üzerinden güvenli ödeme sistemimizle sipariş geçebilirsiniz. (Ürün fiyatının altındaki Taksit seçenekleri butonundan taksitleri görebilirsiniz) Havale/EFT ile siparişler için 

FİNANSBANK ENPARA  
Öner Yavuz 
TR970011100000000058334368 

hesabımıza yaptığınız ödemeyi (0212 321 92 38 - 0555 557 69 18 nolu telefonlar, WhatsApp veya oneryavuz@hotmail.com dan bize bildirmeniz yeterlidir.

Ürün Garantisi

Tüm ürünler  sıfır (açılmamış kutusunda), 2 yıl garantili olup, ürünü teslim alınca  yaptığınız kontrolde herhangi bir fabrika-imalat hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Keyfi iadeler için ürün gönderilmemektedir.

Kargo Garantisi ve Süresi

Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte olup, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir. Kargo takip linki mailinize (Mailinizin gereksiz klasörüne düşebilir) gönderilmektedir. Ayrıca 0555 557 69 18 noya tıklayarak whatsap tan takip linki isteğiniz için bize yazabilirsiniz

ShopPHP E-Ticaret | v4