Cort Ab4Dlx As Opn Bas Gitar.

  • Ürün Kodu :12834  Marka :CORT

7,607.20 TL

memnuniyet garantisi

ACTION SERİSİ BAS GİTARLAR

Kaliteli malzemesi, bileşenleri ve üstün işçiliğine rağmen uygun fiyatlıdır. Action Serisi gitarlar bas gitara gönül vermiş olanların beklentilerini tatmin eden pek çok özelliğinin yanı sıra PJ, JJ ve soapbar manyetik seçenekleri ve aktif EQ elektroniği ile donatılmıştır.

MARKBASS MB-1 EQ

The Markbass MB-1 EQ çok doğal ve şeffaf bir boost sağlar, enstrümanın organik doğasını ve rezonansını bozmaz. Kristal berraklığı ve doğal sıcaklığın birlikteliği  kadife yumuşaklığındaki alt tonları, güçlü tam orta tonlar ve çan sesini andıran yüksek tonlar oluşturur. Markbass 3-Band EQ enstrümanınızın akustik doğasını en iyi şekilde ortaya çıkarır.

PDX MANYETİKLERİ (DUAL SOAPBAR)

Tonların esnekliğini koruyarak, PDX Soapbar manyetikleri klasik ve geleneksel bas sesleri için ideal olan güçlü ve köklü alt uç sesler oluşturur. Ön manyetik klasik rock sesleri için ideal orta bölge sesleri sergilerken, arka manyetik daha güç üreterek müziğe daha agresif şekilde odaklanır ve J tipi manyetiklerden daha fazla güçle vurgu yapmayı sağlar.  

DÜŞÜK AĞIRLIK  ASH GÖVDE

Poplara nazaran daha canlı daha rezonant özelliğe sahip olan Ash ağacı daha dengeli bir ses için gerekli olan, büyük son uçlara sahip yükselen orta sesler ve berrak yüksek tonlarla karakterize edilir. Ağacın gözeneklerini açık bırakan finiş rezonansı daha da artırmaktadır. Ağacın doğal hafif olma özelliği ve desenli görünüm veren dokusu ash ağacının diğer pozitif yönlerini oluşturmaktadır.  Markbass 3-Band EQ sistemi için ideal bir eşleştirme.

ERGONOMİK GÖVDE ŞEKLİ

Sadece Action Serisi Bas gitarlarında bulunan bu ergonomik gövde şekli, klasik ve modern dizaynın en iyi unsurlarını birleştirerek uzun çalma seanslarında yorgunluğu azaltmak üzere dizayn edilmiştir.

 

ÖZELLİKLER 

YAPI

Vidalı (Bolt-On)

CUTAWAY

Çift Taraflı (Double Cutaway)

BODY

Swamp Ash

NECK

Canadian Hard Maple

FRETBOARD

Gül Ağacı

FRETS

24

SCALE

34"(864mm)

INLAY

Beyaz Noktalar

BURGULAR

Kalıp Döküm (Diecasting Tuners)

MANYETİKLER

PDX-4 Pickups

ELEKTRONİK

Markbass MB-1 EQ

DONANIM

Black Hardware

TELLER

4 Telli

KÖPRÜ

EB6(4) 

 

 

Action DLX AS OPN

Affordable but loaded with quality materials, components and craftsmanship, the Action Series basses define value for the aspiring bass player with versatile features as PJ, JJ and soapbar pickup options and active EQ electronics.

MARKBASS MB-1 EQ

The Markbass MB-1 EQ provides a very natural and transparent boost that does not color the organic nature or resonance of the instrument’s woods. The crystal clarity and natural warmth combined exude a passive feel with smooth lows, full-bodied mids, and bell-like highs. The Markbass 3-Band EQ brings out the best acoustic nature of the bass instrument

PDX PICKUPS (DUAL SOAPBAR)

Developed with tonal flexibility in mind, the PDX soapbar pickups deliver a strong fundamental low-end that is ideal for classic and traditional bass sounds. The front pickup exhibits a firm midrange ideal for fingerpicking classic rock sounds while the rear pickup provides more power and focus for aggressive music as well as for slapping with greater force than J-type pickups.

LIGHT WEIGHT ASH BODY

A livelier and more resonant wood than poplar, swamp ash is characterized by a scooped-mids sound with a bigger low-end and clear highs for a more balanced tone. The open-pore finish enhances the resonance even further and the wood’s natural light weight and good-looking grain patterns are other positives of swamp ash. An ideal match for the Markbass 3-Band EQ system.

ERGONOMIC BODY SHAPE

Found only on the Action Series basses, the ergonomic body shape, which fuses the best elements of classic and modern designs, was designed to reduce fatigue and enhance playability for extended playing sessions.

 

SPECIFICATIONS

 

CONSTRUCTION

Bolt-On

CUTAWAY

Double Cutaway

BODY

Swamp Ash

NECK

Canadian Hard Maple

FRETBOARD

Rosewood Fingerboard

FRETS

24

SCALE

34"(864mm)

INLAY

White Dots

TUNERS

Diecasting Tuners

PICKUPS

PDX-4 Pickups

ELECTRONICS

Markbass MB-1 EQ

HARDWARE

Black Hardware

STRINGS

4 Strings
BRACING EB6(4) Bridge

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Güvenli ödeme sistemimizle (Tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar) alışveriş yapabilirsiniz Havale/EFT/PTT ile siparişlerinizde ödeme yaptığınızı bize bildirmeniz yeterlidir.

Ürünlerimiz sıfır, 2 yıl garantili olup yapım hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir.

FİNANSBANK ENPARA Öner Yavuz TR970011100000000058334368

Ödeme Seçenekleri

 Tüm banka kartlarıyla tek çekim veya tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar site üzerinden güvenli ödeme sistemimizle sipariş geçebilirsiniz. (Ürün fiyatının altındaki Taksit seçenekleri butonundan taksitleri görebilirsiniz) Havale/EFT ile siparişler için 

FİNANSBANK ENPARA  
Öner Yavuz 
TR970011100000000058334368 

hesabımıza yaptığınız ödemeyi (0212 321 92 38 - 0555 557 69 18 nolu telefonlar, WhatsApp veya oneryavuz@hotmail.com dan bize bildirmeniz yeterlidir.

Ürün Garantisi

Tüm ürünler  sıfır (açılmamış kutusunda), 2 yıl garantili olup, ürünü teslim alınca  yaptığınız kontrolde herhangi bir fabrika-imalat hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Keyfi iadeler için ürün gönderilmemektedir.

Kargo Garantisi ve Süresi

Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte olup, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir. Kargo takip linki mailinize (Mailinizin gereksiz klasörüne düşebilir) gönderilmektedir. Ayrıca 0555 557 69 18 noya tıklayarak whatsap tan takip linki isteğiniz için bize yazabilirsiniz

ShopPHP E-Ticaret | v4