Cort Ad Mını M Op Akustik Gitar Çantalı, Open Pore, 3/4 Ölçü, Maun Ü

  • Ürün Kodu :12814  Marka :CORT

3,182.56 TL

memnuniyet garantisi

AKUSTİK GİTAR ÇANTALI


AD MINI M OP, Cort’un Standart Seri Gitarlarındandır.  Standart Seri Gitarlar süper performans ve paranızın değeri demektir. 

 

3/4 EBADINDA MINI BOYMINI BOY

Küçük ebadı bu gitarı seyahatler için çok pratik hale getirmektedir, çıkardığı ses ise boyunu yalanlar ölçüde güçlüdür.  82*101mm kasa ölçüsü küçük elliler için bilhassa elverişlidir.

 

 

 

TAMAMI MAUN MODELTAMAMI MAUN

Akustik Gitar Pazarının en son trendlerine uygun olarak bu gitarın maun ağacından arka ve yanlarının yanısıra üst kapağı da maundur. Bunun sonucu olarak ladine nazaran daha koyu bir ses üretir, zengin orta bölge sesler daha sıcak bir tonla oluşur.

 

 

22.8” (578MM) ÖLÇEKSCALE

Küçük ölçek, kısa boy demek olduğundan küçük gitar konseptine uygun çalım kolaylığına sahiptir.

 

 

 

MAT FİNİŞ (AÇIK GÖZENEK)OPEN PORE

Açık gözenekli finiş sadece ağacın rezonansını daha geliştirmekle kalmaz aynı zamanda gitarın ağırlığını da azaltarak çalınabilirliğini artırır.

 

 

 

 

ÖZELLİKLER 

YAPI

Kırlangıç Sap Bağlantısı (Dovetail Neck Joint)

KASA

Dreadnought Kasa 3/4 ölçü

EŞİK ENİ

43mm

ÜST KAPAK

Maun Üst kapak

ARKA&YANLAR

Maun Arka ve Yanlar

SAP

Maun Sap

KLAVYE

Gül Ağacı

PERDELER

19 Perde

ÖLÇEK

22.8" (578mm)

POZİSYON İŞARETLERİ

Nokta 

ROZET

Beyaz İnci Acryl Rozet (White Pearl Acryl Rosette)

KÖPRÜ

Gül Ağacı Köprü

BALKONLAMA

Advanced X-Bracing

ÖZEL BİLGİ

3/4 mini Dreadnought

------------------------------------------------------------------------------------

 

Cort’s oldest acoustic series, the Standard Series defines superb performance and value for the money. The Standard Series guitars are affordable but offer good solid performance for beginners and hobbyists alike in a variety of models with different types of features for any playing situation.

3/4 SIZE MINI BODY

The downsized body makes the guitar very portable for travel while delivering a big sound that belies its size. Ideal for female players and children alike with body depths of 82*101mm.

ALL-MAHOGANY MODEL

Developed in accordance with recent acoustic guitar market trends, this model features not only mahogany back and sides but mahogany top as well. Although darker sounding than spruce, mahogany produces a warmer tone with a full rich midrange. Solid Mahogany for top and back.

22.8” (578MM) SCALE

The shorter scale facilitates ease of playing for female players and children alike to fit the concept of a smaller-sized guitar.

OPEN PORE FINISH

Not only does the open pore finish enhance the resonance of the woods but it also reduces the weight of the guitar for improved playability.

 

SPECIFICATIONS 
CONSTRUCTION Dovetail Neck Joint
BODY Dreadnought Body 3/4 sized
NUT WIDTH 43mm
TOP Mahogany Top
BACK & SIDES Mahogany Back and Sides
NECK Mahogany Neck
FRETBOARD Rosewood
FRETS 19 Frets
SCALE 22.8" (578mm)
INLAY Dot Inlay
ROSETTE White Pearl Acryl Rosette
BRIDGE Rosewood Bridge
BRACING Advanced X-Bracing
SPECIAL 3/4 mini Dreadnought
 

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Güvenli ödeme sistemimizle (Tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar) alışveriş yapabilirsiniz Havale/EFT/PTT ile siparişlerinizde ödeme yaptığınızı bize bildirmeniz yeterlidir.

Ürünlerimiz sıfır, 2 yıl garantili olup yapım hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir.

FİNANSBANK ENPARA Öner Yavuz TR970011100000000058334368

Ödeme Seçenekleri

 Tüm banka kartlarıyla tek çekim veya tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar site üzerinden güvenli ödeme sistemimizle sipariş geçebilirsiniz. (Ürün fiyatının altındaki Taksit seçenekleri butonundan taksitleri görebilirsiniz) Havale/EFT ile siparişler için 

FİNANSBANK ENPARA  
Öner Yavuz 
TR970011100000000058334368 

hesabımıza yaptığınız ödemeyi (0212 321 92 38 - 0555 557 69 18 nolu telefonlar, WhatsApp veya oneryavuz@hotmail.com dan bize bildirmeniz yeterlidir.

Ürün Garantisi

Tüm ürünler  sıfır (açılmamış kutusunda), 2 yıl garantili olup, ürünü teslim alınca  yaptığınız kontrolde herhangi bir fabrika-imalat hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Keyfi iadeler için ürün gönderilmemektedir.

Kargo Garantisi ve Süresi

Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte olup, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir. Kargo takip linki mailinize (Mailinizin gereksiz klasörüne düşebilir) gönderilmektedir. Ayrıca 0555 557 69 18 noya tıklayarak whatsap tan takip linki isteğiniz için bize yazabilirsiniz

ShopPHP E-Ticaret | v4