Cort Cmv15 Amfi Elektro 15W Combo.

  • Ürün Kodu :14368  Marka :CORT

21,486.15 TL

memnuniyet garantisi

Cort, CMV15, 

AMFİ ELEKTRO 15W COMBO

İlk olarak 1930'larda ortaya çıkan bir tüp devreli gitar amplifikatörleri 1960'larda gerçekten çiçek açtı ve böylece elektro gitar müziği için yeni bir bölüm açtı. Elektro gitarlar ve lambalı amplifikatörlerin birleşimiyle yaratılan yeni ton, yeni bir popüler müzik türüne öncülük etti ve başyapıtlardan sonra sayısız şaheser yaratılmasına yardımcı oldu. Bugüne kadar, birçok sanatçı ve amplifikatör uzmanı, sürekli olarak zamanın tüp amplifikatör tonunu miras almak için çabalıyor ve eski klasik titreşimleri yeni özellikler ve en son teknolojilerle birleştiren yeni amplifikatörleri piyasaya sürmeyi hedefliyor.

Ünlü butik pedal ve amplifikatör üreticisi Moollon®, tarihi lambalı amplifikatörlerin gerçek tonunu yakalamak için sürekli çaba sarf etti. Ve Moollon® ile uzun süreli işbirliğimiz ve kapsamlı araştırmamız sayesinde, klasik konseptine sadık kalarak modern sağlam yapı ile inşa edilmiş yeni bir tüp gitar amplifikatörü serisini piyasaya sürmeyi başardık. Cort'un üretim verimliliği ve teknolojisi ile Moollon'un fikirleriyle tasarlanan ve geliştirilen Tube Craft serimiz saf tüp amplifikatörlerimizi sunmaktan gurur duyuyoruz.

GİRİŞ GERİLİMİ Bölgeye Göre Değişir
GÜÇ GEREKSİNİMLERİ 60 W
GÜÇ KESİNTİSİ 15W RMS
ANMA YÜK EMPEDANSI 1㏁
HOPARLÖR 12 ”8Ω Moollon® Custom 30W
BOYUTLAR 470 * 500 * 230㎜
AĞIRLIK 17㎏
ÖZEL ÖZELLİKLER TÜPLER
Ön Amplifikatör: 12AX7 x 3
Güç Amplifikatörü: EL84 x 2

KONTROLLER
Kazanç, Bas, Orta, Tiz, Ana Ses

GİRİŞİ / ÇIKIŞI
Ön: HI / LO Enstrüman
Arkada: Hoparlör Çıkışları (2Ω, 8Ω, 16Ω), Harici Döngü (Gönderme / Dönüş)

 

Tüpün Gücü

1960'larda tüplü amplifikatörlerin kullanımı hızla artarken, daha küçük olan 5 ila 30 watt'lık tüp amplifikatörler evde ve küçük kulüplerde kullanılırken, daha büyük konser sahnelerinde 45 ila 100 watt arasında değişen daha büyük tüp amplifikatörler kullanıldı. Bunlar arasında 15-20 watt'lık tüp amplifikatörler, tüplü özelliklerini korurken kompakt boyutta hareketliliği nedeniyle popüler hale geldi ve özellikle modern zamanlarda canlı performanslar ve kayıt durumu gibi çeşitli ortamlar için giderek artan bir talep haline geldi. Tube Craft, çeşitli ortamlarda bu ihtiyaçları yansıtan ilk projesi olarak 15 watt'lık çıkışla tatlı noktaya geliyor.

 

Tam Tüp 15 Watt

Güç bölümü için çift EL84 / 6BQ5 tüpleri kullanıldı. İhtişamı ve inceliğiyle ünlü olan bu ürünler, ünlü eski İngiliz amplifikatörlerinin özünü ifade etmek için kullanılır. Preamp bölümü; giriş kazancı, ekolayzır, efekt döngüsü ve faz ters çevirmelerini uygulamak için üç 12AX7 tüp kullanır. Yüksek voltaj kazanımı ile 12AX7 tüpler, 1950'lerden günümüze rock gitar sesini hemen hemen tanımlayan, doğal ama zengin, aşırı güçlendirilmiş tonlarıyla tanınır.

Moollon® tarafından Hoparlör Tasarımı

Geleneksel hoparlörlerle, uygulamak istediğimiz doğru tonu bulamadık ve Tube Craft'a adanmış özel bir hoparlör geliştirmemiz kaçınılmazdı. Moollon® tarafından tasarlanan Tube Craft'ın hoparlörleri, tüplü amplifikatörlerin zengin dinamiklerini ve doğal sıkıştırmasını en iyi şekilde temsil edecek şekilde tasarlanmıştır. 60'lı yıllarda İngiliz firmaları tarafından yapılan efsanevi hoparlörlerden sonra modellenen çerçeve, mıknatıs, damper, koni ve toz kapağı malzemeleri özenle seçildi ve eksantrik seramik-mıknatıs tabanlı 30 watt hoparlör oluşturmak için titizlikle test edildi. eski hoparlörler.

El-Kablolu Devre

El kablolaması, uzmanlık gerektiren zaman alıcı bir süreçtir ve düşük üretkenlik nedeniyle seri üretim modellerinde çoğu zaman önlenir. Bununla birlikte, genellikle butik amplifikatör şirketleri tarafından uygulanan, ton kalitesinde daha yüksek stabilite için bir amplifikatör inşa etmenin önemli bir yoludur. El kablolaması, yüksek voltaj gerektiren tüp devrelerinin kararlılığını sağlar ve böylece her ortamda en iyi performansı sağlar.

Vintage Tarzı

Metal şasi hafif, son derece dayanıklı alüminyumdan yapılmıştır, bu da onu taşımayı daha az ağır hale getirirken dış darbelere karşı dirençlidir. Kabin, toz ve suya dayanıklı abanoz ve fildişi renkli toleks ile sarılmış sağlam huş ağacı kontrplaktan yapılmıştır. Üç şerit, yarış araçlarının yoğunluğunu temsil eder.

 

 

Arka Panelde Gönder / Geri Dön

Amplifikatörün arkasındaki Gönder / Geri Dön efektleri döngü jakı, çeşitli efektlerin bağlanmasına ve kullanılmasına izin verir.

 

Üç Bant EQ

Yüksek kaliteli üç bant ekolayzır, çeşitli esnek tonlar sunar. Düğmenin aşırı şekilde ayarlanması orijinal tonu bozmaz, tonu daha hassas bir şekilde ayarlamanıza olanak tanır. Hızlı ve doğru ton yapımının gerekli olduğu canlı mekanlarda daha kullanışlıdır.

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Güvenli ödeme sistemimizle (Tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar) alışveriş yapabilirsiniz Havale/EFT/PTT ile siparişlerinizde ödeme yaptığınızı bize bildirmeniz yeterlidir.

Ürünlerimiz sıfır, 2 yıl garantili olup yapım hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir.

FİNANSBANK ENPARA Öner Yavuz TR970011100000000058334368

Ödeme Seçenekleri

 Tüm banka kartlarıyla tek çekim veya tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar site üzerinden güvenli ödeme sistemimizle sipariş geçebilirsiniz. (Ürün fiyatının altındaki Taksit seçenekleri butonundan taksitleri görebilirsiniz) Havale/EFT ile siparişler için 

FİNANSBANK ENPARA  
Öner Yavuz 
TR970011100000000058334368 

hesabımıza yaptığınız ödemeyi (0212 321 92 38 - 0555 557 69 18 nolu telefonlar, WhatsApp veya oneryavuz@hotmail.com dan bize bildirmeniz yeterlidir.

Ürün Garantisi

Tüm ürünler  sıfır (açılmamış kutusunda), 2 yıl garantili olup, ürünü teslim alınca  yaptığınız kontrolde herhangi bir fabrika-imalat hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Keyfi iadeler için ürün gönderilmemektedir.

Kargo Garantisi ve Süresi

Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte olup, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir. Kargo takip linki mailinize (Mailinizin gereksiz klasörüne düşebilir) gönderilmektedir. Ayrıca 0555 557 69 18 noya tıklayarak whatsap tan takip linki isteğiniz için bize yazabilirsiniz

ShopPHP E-Ticaret | v4