Korg PadKontrol (Kontroller).

  • Ürün Kodu :55  Marka :KORG

3,372.92 TL

memnuniyet garantisi

Korg'un genişleyen stüdyo kontroller ailesi arasında yerini alan PadKontrol, davul ses ve sample'larına ulaşmanın yanında yumuşak synth ve efektleri, trigger loop'ları ve video klipleri kontrol edebilir ve DAW yazılımları için transport kontrolu olarak kullanılabilir.
PadKontrol, doğal davul partileri oluşturmak için birebirdir. Onaltı padden her birine bir nota numarası ve MIDI kanalı tahsis edilebilir, böylece tek bir drum kiti kontrol edebilir yada kurulumunuzdaki farklı cihazları aynı anda kontrol etmek için haritalandırabilirsiniz. Her pad'e bir MIDI mesajı tahsis edebilir, X-Y padi herhangi iki devamlı kontrolu gerçek zamanlı kontrol etmek için kullanılabilir, iki tahsis edilebilir düğme diğer MIDI parametrelerinin devamlı kontrolunu sağlayabilir. Padlar istenilen şekilde ayarlandıktan sonra tüm ayarlar kaydedilebilir.
PadKontrol, kendi editör/kütüphane yazılımı ile birlikte gelir. Bu yazılım, bilgisayarın grafik özelliklerini kullanarak PadKontrol datasını düzenlemenizi sağlar. Birlikte verilen bonus yazılımlar ise Toontracks firmasının PadKontrol için özel hazırladığı davul kiti plug-ini ve Creative Control Pack Vol. 2'dir.

Özellikler:
Kontrollar:
Işıklı 16 kuvvet hassasiyetli trigger pad
X-Y pad
İki tahsis edilebilir düğme
Tahsis edilebilir pedal jakı*
* Ayrıca satın alabileceğiniz DS-1H yada PS-1 pedallarını gerektirir.
Ekran:
7 bölümlü, 3 haneli, ışıklı
Bağlantılar:
Pedal
MIDI In/Out
USB (B tipi)
Güç kablosu jakı (DC9V)
Güç kaynağı:
DC9V
AC adaptörü (isteğe bağlı)
USB bus gücü (USB bağlantısı kullanıldığında)
Güç tüketimi:
USB bus gücünü kullanırken: yaklaşık 150 mA (Maksimum 180 mA)
AC adaptçrünü kullanırken: yaklaşık 150 mA (Maksimum 180 mA)
Boyutlar:
314 x 234 x 55 mm.
Ağırlık:
960 g.
Aksesuarlar:
USB kablosu
CD-ROM (Pankontrol editör/kütüphane yazılımı vs.)
CD-ROM (dfh SUPERIOR Korg Edition drum kit)
Yazılım lisans anlaşması
PadKontrol Seçenekleri:
AC adaptörü
DS-1H damper pedal
** Özellikler önceden haber verilmeksizin Korg tarafından değiştirilebilir.**
 
Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Güvenli ödeme sistemimizle (Tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar) alışveriş yapabilirsiniz Havale/EFT/PTT ile siparişlerinizde ödeme yaptığınızı bize bildirmeniz yeterlidir.

Ürünlerimiz sıfır, 2 yıl garantili olup yapım hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir.

FİNANSBANK ENPARA Öner Yavuz TR970011100000000058334368

Ödeme Seçenekleri

 Tüm banka kartlarıyla tek çekim veya tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar site üzerinden güvenli ödeme sistemimizle sipariş geçebilirsiniz. (Ürün fiyatının altındaki Taksit seçenekleri butonundan taksitleri görebilirsiniz) Havale/EFT ile siparişler için 

FİNANSBANK ENPARA  
Öner Yavuz 
TR970011100000000058334368 

hesabımıza yaptığınız ödemeyi (0212 321 92 38 - 0555 557 69 18 nolu telefonlar, WhatsApp veya oneryavuz@hotmail.com dan bize bildirmeniz yeterlidir.

Ürün Garantisi

Tüm ürünler  sıfır (açılmamış kutusunda), 2 yıl garantili olup, ürünü teslim alınca  yaptığınız kontrolde herhangi bir fabrika-imalat hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Keyfi iadeler için ürün gönderilmemektedir.

Kargo Garantisi ve Süresi

Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte olup, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir. Kargo takip linki mailinize (Mailinizin gereksiz klasörüne düşebilir) gönderilmektedir. Ayrıca 0555 557 69 18 noya tıklayarak whatsap tan takip linki isteğiniz için bize yazabilirsiniz

ShopPHP E-Ticaret | v4