Korg Volca Nubass.

  • Ürün Kodu :538  Marka :KORG

4,277.88 TL

memnuniyet garantisi

Vakum lambalı bir osilatör kaynağından çıkan güçlü bir bas sesi.

Modülasyon ve distortion efektlerine sahip bir acid bass makinesi.
 

Günümüz de dahil olmak üzere, dijital teknolojiye sahip elektronik müzik aletlerinin akla gelebilecek her sesi taklit edebildiği bir dönemde bile insanlar analog vakum lambalarının ürettiği sıcak harmonikleri ve distortion'ı ararlar. Bu lambaların kusursuz tonu, kendini diğerlerinden ayıran kelimelerin ötesinde bir kaliteye sahiptir ve bir response curve ile yakalanamaz.
 

Volca nubass, osilatöründe yeni nesil vakum lambası Nutube ile donatılan ilk analog synth. Vakum lambası artı analog, sesin sıcak, dolgun ve zengin olduğu anlamına gelir. Bilinen transistör ladder filtresi, overdrive ve devasa bir distortion ile birlikte klasik bir bas makinesinin karakterini verir.

Yeni jenerasyon için bir acid bass makinesi Volca Nubass, klasik sesi modern synthesizer tasarımının gücüyle birleştirir.

 

Teknik Özellikler


Klavye           
Multi touch Klavye/step key


Synthesizer   
Tür: Analog ses üretici
Maksimum Polifoni: 1

Yapısı: VTO (oscillator, sub-oscillator), VCF, VCA, EG, LFO, Overdrive


Sequencer     
Part sayısı: 1
Step sayısı: 16 (pattern zincirleme mevcut)

Kaydedilebilen pattern sayısı:16 (No.1 – 10 fabrika presetleri)


Bağlantılar   
Ses çıkışı: Kulaklık (3.5mm stereo mini jack)

Sync: Sync Girişi (3.5mm monaural mini jack, Maksimum giriş seviyesi: 20V), Sync Çıkışı (3.5mm monaural mini jack, Maksimum çıkış seviyesi: 5V)

MIDI: MIDI Girişi


Güç
Pil ömrü: Ortalama 8 saat (alkalin pillerle kullanıldığında)

Güç kaynağı: AA alkalin pil ×6, AA nikel-metal hidrat pil ×6, or AC adaptör “KA-350” (opsiyonel)


Diğer
Dahilinde verilenler: Kontrol amaçlı altı AA alkalin pil, Sync kablosu

Aksesuarlar: (ayrı satılır)KA-350 AC adaptör, SEQUENZ CB-4VOLCA sert kılıf, SEQUENZ CC-VOLCA özel taşıma çantası, SQ-CABLE-6 sync kablosu

Boyutları (E x D x Y): 193 × 115 × 46 mm / 7.61" x 4.54" x 1.82"

Ağırlık: 370 g / 0.82 lbs. (Piller hariç)
 

*Tüm ürün, şirket ve standart isimler, sahiplerinin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.

*Ürünlerin görünümü ve teknik özellikleri önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Güvenli ödeme sistemimizle (Tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar) alışveriş yapabilirsiniz Havale/EFT/PTT ile siparişlerinizde ödeme yaptığınızı bize bildirmeniz yeterlidir.

Ürünlerimiz sıfır, 2 yıl garantili olup yapım hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir.

FİNANSBANK ENPARA Öner Yavuz TR970011100000000058334368

Ödeme Seçenekleri

 Tüm banka kartlarıyla tek çekim veya tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar site üzerinden güvenli ödeme sistemimizle sipariş geçebilirsiniz. (Ürün fiyatının altındaki Taksit seçenekleri butonundan taksitleri görebilirsiniz) Havale/EFT ile siparişler için 

FİNANSBANK ENPARA  
Öner Yavuz 
TR970011100000000058334368 

hesabımıza yaptığınız ödemeyi (0212 321 92 38 - 0555 557 69 18 nolu telefonlar, WhatsApp veya oneryavuz@hotmail.com dan bize bildirmeniz yeterlidir.

Ürün Garantisi

Tüm ürünler  sıfır (açılmamış kutusunda), 2 yıl garantili olup, ürünü teslim alınca  yaptığınız kontrolde herhangi bir fabrika-imalat hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Keyfi iadeler için ürün gönderilmemektedir.

Kargo Garantisi ve Süresi

Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte olup, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir. Kargo takip linki mailinize (Mailinizin gereksiz klasörüne düşebilir) gönderilmektedir. Ayrıca 0555 557 69 18 noya tıklayarak whatsap tan takip linki isteğiniz için bize yazabilirsiniz

Benzer Ürünler

ShopPHP E-Ticaret | v4