Korg Wavestate dijital Synthesizer.

  • Ürün Kodu :549  Marka :KORG

18,825.01 TL

memnuniyet garantisi

Efsanevi sythesizer, radikal olarak yenilendi.
Daha doğal, ilham verici ve akıl almaz derecede güçlü.

 

KORG’un efsanevi wavestation'ı, dünyayı wave sequencing ile tanıştırdı ve ham sample'ları daha önce hiç kimsenin duymadığı seslere dönüştürdü. Kulvarında lider OASYS ve KRONOS klavyeleri, benzersiz zengin paletlerini daha da genişleten, gelişmiş padler ve sürükleyici ritimleri ile wave sequencing'i daha da geliştirdi.

Şimdi, KORG dijital synthesis'de bir sonraki adımı olan wavestate'i duyurmaktan gurur duyuyor. Radikal olarak yenilenen wave sequencing 2.0'a sahip olan wavestate, kapsamlı uygulama kontrolü ile şaşırtıcı, sürekli değişebilen sesler sunar.


Nostaljik bir yenilemeden uzak olarak, wavestate baştan sona yeni nesil müzisyenler, yapımcılar ve besteciler için tasarlandı ve modüler synthler, groove boxlar ve algoritmik kompozisyon gibi çeşitli kaynaklardan ilham aldı. 37 tam boyutlu tuşa sahip kompakt form faktörü, kolayca taşınır ve herhangi bir sahne, stüdyo veya masaüstü kurulumuna düzgün bir şekilde sığar.

Teknik Özellikler

 

Klavye
37 tuş (velocity ve release-velocity hassasiyetli)

Ses üretim sistemi
Wave Sequencing 2.0

Maksimum Polifoni
64 stereo ses

Sesler
240'tan fazla Performans, 740 Programs, ve 1,000 Wave Sequence
Onbinlerce Kullanıcı Performansı için Depolama alanı

Yapısı​
Performans
4 Layer, Reverb, EQ; tüm düzenlemeler Performans, DAW stilinde saklanır (ayrı Programlar olarak kaydetmek, Wave sequence vb. olarak desteklenir ancak gerekli değildir)

Layer
Program, Arpeggiator, Key ve Velocity Zones

Program
Wave Sequence, Filter, Amp, Pre FX, Mod FX, Delay
 
Filtreler
2-pole LPF, 2-pole HPF, 2-pole BPF, 2-pole Band Reject, 4-pole LPF, 4-pole HPF, 4-pole BPF, 4-pole Band Reject, Multi Filter, MS-20 LPF, MS-20 HPF, Polysix
 
Modulasyon
Kontrollerlar
Mod Wheel, Pitch Wheel, Vector Joystick X/Y, 8x Program/Performance Mod düğmeleri

Diğer kaynaklar
3x Envelopes, Vector Envelope, 3x LFOs, 2x Mod Processors, 2x Key Track, Step Sequencer Lane, Step Pulse, Tempo, Program/Performance Note Count, Program/Performance Voice Count, Poly Legato, Velocity, Exponential Velocity, Release Velocity, Gate/Gate+Damper, Note-On Trigger/Note-On Trigger+Damper, Note Number, Aftertouch/Poly Aftertouch (sadece harici MIDI), MIDI CCs +/-, MIDI CCs + 

Hedefler
Tek tek Wave sequence Adımlarının parametreleri dahil olmak üzere çoğu parametre modüle edilebilir. Wave sequence uzunluğuna bağlı olarak, Program başına 1000'den fazla potansiyel modülasyon hedefi olabilir.

Efektler
Pre FX
Decimator, Graphic EQ, Guitar Amp, Modern Compressor, Parametric EQ, Red Compressor, Ring Modulator, Tremolo, Wave Shaper
 
Mod FX
Black Chorus/Flanger, Black Phase, CX-3 Vibrato Chorus, EP Chorus, Harmonic Chorus, Modern Chorus, Modern Phaser, Orange Phase, Polysix Ensemble, Small Phase, Talking Modulator, Vintage Chorus, Vintage Flanger, Vintage/Custom Wah, Vox Wah
 
 
Delay
L/C/R Delay, Multiband Mod Delay, Reverse Delay, Stereo/Cross Delay, Tape Echo

Reverb
Early Reflections, Overb

Performance EQ
4-band parametric EQ

Girişler/çıkışlar
Kulaklık (6.3 mm stereo phone çıkışı)
OUTPUT L/MONO ve R (empedans-balanslı 6.3 mm TRS phone çıkışları)
DAMPER (6.3 mm phone çıkışı)
MIDI IN ve OUT bağlantıları
USB B portu

Güç Kaynağı
AC adaptör (DC12V, 2500mA)

Güç tüketimi
5 W

Boyutları (E × D × Y)
565 × 338 × 92 mm/22.24” × 13.31” × 3.62”

Ağırlık
2.9 kg/6.93 lbs.
 
Dahilinde verilenler
AC adaptör, Önlemler, Hızlı başlangıç kılavuzu
 
Aksesuarlar (ayrıca satılır)
DS-1H damper pedalı, PS-1 switch pedalı, PS-3 switch pedalı

 
*Tüm ürün, şirket ve standart isimler ilgili sahiplerinin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.
*Ürünlerin görünümü ve teknik özellikleri önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Güvenli ödeme sistemimizle (Tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar) alışveriş yapabilirsiniz Havale/EFT/PTT ile siparişlerinizde ödeme yaptığınızı bize bildirmeniz yeterlidir.

Ürünlerimiz sıfır, 2 yıl garantili olup yapım hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir.

FİNANSBANK ENPARA Öner Yavuz TR970011100000000058334368

Ödeme Seçenekleri

 Tüm banka kartlarıyla tek çekim veya tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar site üzerinden güvenli ödeme sistemimizle sipariş geçebilirsiniz. (Ürün fiyatının altındaki Taksit seçenekleri butonundan taksitleri görebilirsiniz) Havale/EFT ile siparişler için 

FİNANSBANK ENPARA  
Öner Yavuz 
TR970011100000000058334368 

hesabımıza yaptığınız ödemeyi (0212 321 92 38 - 0555 557 69 18 nolu telefonlar, WhatsApp veya oneryavuz@hotmail.com dan bize bildirmeniz yeterlidir.

Ürün Garantisi

Tüm ürünler  sıfır (açılmamış kutusunda), 2 yıl garantili olup, ürünü teslim alınca  yaptığınız kontrolde herhangi bir fabrika-imalat hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Keyfi iadeler için ürün gönderilmemektedir.

Kargo Garantisi ve Süresi

Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte olup, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir. Kargo takip linki mailinize (Mailinizin gereksiz klasörüne düşebilir) gönderilmektedir. Ayrıca 0555 557 69 18 noya tıklayarak whatsap tan takip linki isteğiniz için bize yazabilirsiniz

ShopPHP E-Ticaret | v4