Korg Krome-61 Tuş (Workstation)

  • Ürün Kodu :134595
  • Marka :KORG

memnuniyet garantisi

Sahnede. Hareketli. Zirvede.

 

Muhteşem bir piyano soundu için her tuşun tam-uzunlukta, loop yapılmamış örneklemelerini sağlayan bu yeni klavye, bu sınıftaki bir enstrüman olarak beklentilerinizi yeniden tanımlata-caktır. İsmini anlamı ™renk™™ olan Yunanca kelimeden alan KROME, müziğinize canlı fikirler ge-tiren sınırsız sound paleti ile, sahnede olan bir müzisyen™ in klavyesindeki sonik mükemmellik için yeni bir standarttır. 
 
88 Tuş Modeli
KROME 88
 
73 Tuş Modeli
KROME 73
 
61 Tuş Modeli
KROME 61
 
KROME 88 Rear
 
 

3.8GB Yüksek-kapasite PCM hafıza

KRONOS türetilmiş tam uzunlukta, loop yapılmamış piyano ve davul soundları artı sahnede parlaklık için tasarlanmış yeni elektrik piyanolar

Piyano çalmanın herhangi bir stili için ideal Korg Workstation

Benzersiz bir ifade güçü için sekiz-seviye hız değişimi ile elektrik piyanolar

Stüdyo-sınıfı kalite için ayrı olarak miks edilebilen direkt ve ambiyanssoundlar sağlayan davullar

Bir düğme dokunuşunda groove™ ları canlandıran, realistikDrumTrack çalması

640 Program ve 288 Önceden Yüklenmiş Kombinasyonlar dahil ustalıkla oluşturulmuş, aranılan soundlar

Kaliteli kendine özgü aliminyum panel tasarımı

Korg™ un özel 7-inç renkli TouchView ekranı ile net, sezgisel kontrol

Bilgisayarınıza USB bağlantısı, artı data depolama için SD Kart yuvası

Bilgisayarınız üzerinde soundlarıedit etmek üzere KROME editör kullanımı

 

Çift polifonik arpejitörler

Kombinasyon modu ya da Sequencermodu içinde, iki arpejitör eş zamanlı olarak işletilmektedir. Standart arpej örneklerine ilave olarak, bu arpejitörler; gitar ya da bass pasajları, davul örnekle-ri üretebilirler, ya da incelikli hareket içeren pad™ leri, synthsoundları, ve sound efektleri oluş-turmak üzere, sound tasarımı için yapısal bloklar olarak da kullanılabilirler. Kendi düzenlenmiş orjinallerinizi oluşturmak için örneklerden herhangi birini de özgürce edit edebilirsiniz.

  Prog Disp3
     
Workstation Harikalar Diyarı
 
KROME; 16-track sequencerden başlayarak, bir Korgworkstation™ dan beklediğiniz özelliklerin tümüne sahiptir. Ancak çok daha fazlası da vardır. KROME, yaratıcı dürtülerinizin harekete geç-mesi için zengin bir takım araçlar ile komple gelir. Kullanışlı bir Auto SongSetup fonksiyonuna sahiptir; Eğer bir program ya da kombinasyonu çalarken ilham gelirse, anında kaydetmeye baş-lamak için REC switch™ ine basabilirsiniz. Herbir Şablon Song, özel bir müzik türüne uymak için önceden-yönlendirilmiş efektler içinden sequencertrack™ lara popüler soundlar verir. Korg™ un Cue Listesini kullanarak ışık-hızında aranjmanlara ulaşınız, ve RPPR (RealtimePattern/Play Re-cording) özelliğini kullanarak anlık-giriş örneklerinin bir armadasını kurunuz. Geriye dönüp, kullanışlı piano-rollediti kullanarak herhangi bir değişikliği de yapabilirsiniz.
     
Sequencer/Program   Sequencer/Mixer
Seq Disp1   Seq Disp2
     
Sequencer/Track View   Sequencer/Insert FX
Seq Disp3   Seq Disp4
     
 

Doğal İfade

 
KROME 61 ve 73 modelleri yarı-ağırlıklı bir klavyeye sahiptir; Muhteşem duygusu ve yanıtı, her-hangi stil bir piyanodan, dinamik org performansına, pirotekniksynthesizer sololarına kadar herşeyi çalmak için idealdir. 
 
Çalma dinamiklerinizin her nüansını veren, Korg™ un NH (Doğal Ağırlıklı Tokmak Hareketli) klav-yesi bulunan KROME 88, piyano ya da elektrikli piyano gibi soundları çaldığınızda, bunu etkileyi-ci olarak yansıtacaktır.
     
Kaliteli, kendine özgü aliminyum panel tasarımı

 
KROME, zarif yuvarlak hatlı profili ile oldukça koyu renkli bir gövdeye sahptir. Üst kontrol paneli tasarımları farklı iki aliminyum panel kullanılarak yapılmıştır.

 
Sonuç, hatasız bir yapı olarak projendirilmiş, dağınık bir sahnede bile özelliği olan bir görünüş-tür. Hem görünüşü hem de soundu olarak, KROME, seyirciler üzerinde güçlü bir izlenim bırakacaktır.
  Design1
     
Disp Large1  
Sezgisel TouchViewinterface
 
KROME™ un büyük 800 x 480 piksel TouchView Renkli ekranı, mükemmel görünürlük sağlaya-rak çok sayıda parametreyi bir defada gösterebilir.Soundları ya da edit parametrelerini değiştirmek için ekrana dokununuz. Ayrıca, sürgüleri ve düğmeleri ekran-üzerinde kullanmanızı sağlayan Finger-dragediti de bulunmaktadır. 
 
Pianorolleditor, canlı bir performansın track™ ını korumak için bir stopwatch, ve nümerik değer-leri girmek için uygun olan bir calculatorkeypad gibi, TouchViewinterface™ in çok sayıda fonksi-yon avantajını da kullanabilirsiniz
     

USB ve SD Depolama

MIDI datayı kolayca transfer etmek üzere, KROME™ u bilgisayarınıza USB yoluyla bağlayabilirsi-niz. Ayrıca, KROME™ un data dosyalarını yönetmek üzere bir SD kart ( ticari olarak mevcuttur) kullanabilirsiniz.

 

  SD1
     
Kullanım Videoları
1. Giriş   2. Program
‹   ‹
     
3. Kombinasyon   4. Sequencer
‹   ‹
     
5. Global
     
     

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Güvenli ödeme sistemimizle (Tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar) alışveriş yapabilirsiniz Havale/EFT/PTT ile siparişlerinizde ödeme yaptığınızı bize bildirmeniz yeterlidir.

Ürünlerimiz sıfır, 2 yıl garantili olup yapım hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir.

FİNANSBANK ENPARA Öner Yavuz TR970011100000000058334368 Finansbank ATM (Bankamatik) lerinden kartsız işlemi seçerek ücretsiz ödeme yapabilirsiniz

PTT İLE : POSTA ÇEKİ HESABI Öner Yavuz 5710134

Ödeme Seçenekleri

Tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar) site üzerinden güvenli ödeme sistemimizle alışveriş yapabilirsiniz
Havale/EFT/PTT ile siparişlerinizde (aşağıdaki hesaplarımızdan birine ödeme yapıp ) ödeme yaptığınızı (0212 321 50 10 - 0555 557 69 18 nolu telefonlardan, WhatsApp dan veya oneryavuz@hotmail.com dan) bize bildirmeniz yeterlidir.

FİNANSBANK ENPARA Öner Yavuz TR970011100000000058334368 
(Finansbank ATM - Bankamatik lerinden kartsız işlemi seçerek ücretsiz ödeme yapabilirsiniz)

PTT İLE : POSTA ÇEKİ HESABI Öner Yavuz 5710134

Ürün Garantisi

Ürünlerimiz sıfır (açılmamış kutusunda), 2 yıl garantili olup yapım hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir

Kargo Garantisi ve Süresi

Ürünlerimiz kargo hasarlarına karşı garantilidir, Kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte olup, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir.

ShopPHP E-Ticaret | v4