Korg PA300 Ritimli Klavye

  • Ürün Kodu :134592
  • Marka :KORG

memnuniyet garantisi

Dinleyin ve Güvenin

Pa300; uluslararası beğenilen ve müzikal aranjörlerin en iyi satan Pa serileri içindeki en son klavyedir. Kalite soundların ve Style™ lerin günümüz koleksiyonu ile kompakttır, ucuzdur ve güçlüdür. Style™ ler içindeki yapıyı kullanarak, arkada bir orkestra ile birlikte çalmak ya da ken- di müziğinizi oluşturmak hızlıdır ve kolaydır. Pa300 yalnızca istediğiniz herhangi bir anda çala-bildiğiniz bir alet değildir, aynı zamanda tüm yaştan insanlar için müziği yazmanın ve icra etme-nin ideal bir yoludur!
 
Pa300
 
Pa300
 
Pa300
 
Pa300
 
 

İyileştirilmiş gerçekçi ve canlı soundlar sağlayan genişletilmiş RX (Real eXperience) sound donanımı
İyi- satan Pa600™ e denk hacimli dahili Fabrika PCM
Zarif tasarım ve temiz bir amplifikasyon sistemi dahil kompakt plastik kabin
5™™ TouchView renkli TFT ekran
Bir müzikal kaynağı ya da dosyayı kolayca geri alan Search fonksiyonu ile, kolay düzende ve sezgisel grafik interface
Herbiri için 3 Intro/Ending, 4 varyasyon ve 4 Fill In + Break dahil 310™ un üstünde fabri-ka Style™ i, artı favori Style™ lerinizi depolamak için 8 Favorite ve 3 User bank. Çok daha realistik gitar partileri sağlayan genişletilmiş Guitar Mode 2
Transpose ve Tempo Change ile Standart MIDI Dosyalar, MP3 Player için iyileştirilmiş GM set, grafikal (+G), Text Viewer ve Score dahil popüler Lyric formatları ile uyumluluk
4 Stereo Master Efekt (125 FX algoritimler)
Bir song setlemesinin anında çağırılması ile, Style™ ler, SMF, Karaoke ve MP3 dosyaları üzerinde temellenen tam programlanabilir SongBook veri-tabanı. Kullanıcı-tanımlı custom listeleri, artı Filtering ve Ordering seçenekleri

 


 

Pa300 - Introduction Movie

Pa300; kompakt ve satın alınabilir bir müzikal enstrüman içinde Korg Pa serilerinin en beğenil- miş olan sonik esasları ve fonksiyonlarını damıtıldığı, kullanımı kolay ve göz alıcı yeni bir Profes-yonel Aranjördür. Diğer önemli kardeşleri gibi Pa900 ve Pa600 - Pa300 de, bir aranjör klavye-de eşi bulunmaz bir sound üretmek üzere RX (Real eXperience) teknolojimizi kullanır. Kompakt kabin tasarımı, TFT renkli TouchView ekranı, geniş fabrika PCM belleği, çeşitli Style veri-tabanı ve güçlü amplifikasyon sistemi ile, KORG, giriş-seviyesi aralığında mükemmellik standartını yük-seltmektedir.
  Pa300
     
Sound kalitesi birinci sınıftır

Herşey sound ile başlar. KORG sound kalitesi evrensel olarak üst-seviyede tanınır, ve dünya üze-rindeki müzisyenlerce güven duyulur. Kendi sınıfında ilk olarak Pa300; derinlik, nüans, ustalık, doğruluk ve zenginlik ile birlikte hemen her türden gelen müzikal enstrümanlar ile, öncekiler-den çok daha zengin, daha detaylı, sofistike doğal bir sound
  Pa300
sağlamaktadır. Yenilenmiş bir GM soundset, ve 64 davul kit dahil, 950™ nin üstünde sound önceden-yüklenmiştir. Ayrıca; tel ve damper pedal rezonansı dahil, bir Konser Grand™ dan tam olarak örneklenmiş, şaşırtıcı bir multi-layer stereo akustik piyano bulunmaktadır. * Soundlar tam olarak edit edilebilirdir, ve değişik-likler User alanlara save edilebilir. *Bu fonksiyonu kullanmak için, işletim sistemi v.1.5.0 ya da daha üstünü yerleştirmeniz gerekir.
     
Pa300   Efektlerin tam bir tamamlayıcısı

Süphesiz, enstrümanlardan daha fazlası mükemmel sound hakkındadır. KORG yıllarca nefes ke-sen, çarpıcı stüdyo-kalitesinde efektler üretmiştir. Pa300; Reverb, Delay ve Chorus gibi standart efektler ve otantik gitar tonları için evrensel olarak beğenilen REMS gitar temeli efektlerin bazı-ları dahil, bu efektlerin 125 adedi ile, 4 Stereo Master Efekt işlemcisine sahiptir. Herbir Track, Low, Mid ve High kontrollar ile bir EQ özelliği taşır. Bir custom track EQ, Song Play modu için genel tercihler içinde hafızaya
 alınabilir. Bu, çaldığınız bir MIDI dosya için, soundu kendi zevkini-ze adapte etmenize yardım edecektir. Daha hafif bir bass track™ a mı ihtiyaç var? Doğru eşitleme-yi save edin, sonraki Songların tümünde bas daha hafif olacaktır.
Bir son 4 band parametrik EQ, Pa300™ ün sound çıkışına ilave edilmiştir. Müzikal zevkinizi sounda kolayca adapte eden ve sorunsal bir canlı bağlamı düzelten, bu güçlü ve müzikal olarak saflaştırılan EQ ile, herşey işleti-lebilir.
     
Style™ ler profesyonel kalitededir

Bu yüksek sound kalitesine uygun olarak, Pa300, dünyadaki bazı ünlü aranjörlerce programlan-mış üstün nitelikli yeni bir set sağlamaktadır; herbirinin getirdiği benzersiz müzikal güçler ile. Sonuç; benzersiz gerçekçilik ve detay sağlayan önceden-yüklenmiş yüzlerce Style™ lerdir. Çok ge-niş bir dizideki müzikal türleri kapsayan Pa300, siz her zaman önemli fırsatlar sunan Style™ leri sunmuştur.
Dört Fill/ Break artı 3 Intro ve 3 Ending ile performansınıza daha da ileri gerçekçilik katmakta.
  Pa300
Farklı transpozisyon tablolarının seçimiyle, daha fazla esneklik sağlanmıştır, ve çarpıcı Gu-itar Mode 2, Style Guitar track™ lara bütünüyle yeni bir perspektif katmaktadır. *Eğer özel bir Style koleksiyonu gerekiyorsa, sadece kaydedin ve üzerinde kendi Style™ lerinizi edit edin. *Bu fonksiyonu kullanmak için, işletim sistemi v.1.5.0 ya da daha üstünü yerleştirmeniz gerekir.
     
Pa300   Kompozisyon destek fonksiyonları

Dünyadaki profesyonel programcılar tarafından oluşturulan zengin, detaylı, gerçekçi destek ör-nekleri (Style™ ler) ile otomatik akompanya, aranjmanlarınız için faydalı fikirler sağlayacaktır. Sadece bir akor ilerleyişi çalınız ve Quick Record fonksiyonu temel destek track™ larını tamamla-yacaktır. Pa300, bir müzisyen için basit ancak güçlü bir kompozisyon aletidir!
     
Kompakt, güçlü

Pa300, taşınması en kolay aranjörlerden biridir. Boyut olarak küçük görünmesine rağmen, bü-tünlüğündeki gücü, son derece yüksek-kalite geleneksel tasarım amplifikasyon sistemi ile ilgili olarak aynı şeyi söyleyemeyiz. 2 x 13 Watt amplifikatörleri; zengin, güçlü bir dinleme uygula-ması üretmek üzere bir bass-reflex kutusu içinde iki hoparlörü çalıştırmaktadır.
  Pa300
     
Pa300   Kolay kullanım

İçinde bulunan tüm teknolojik güç ile birlikte, Pa300™ ün kolay anlaşılır ve kolay kullanılır olma-sını da sağlamamız çok önemlidir. Dahası; sezgisel, müzikal, hızlı, aptal deneme süreci olmak üzere Pa300 ile tüm kullanıcı uygulamasını istedik. Panel düzeni yeniden revize edilmiştir, ve grafikal user interface™ imiz şaşırtıcı bir Grafikal Renkli Dokunmatik Ekran kullanmaktadır. Siz kolay ve sezgisel kullanım için sadece düşünün, işaretleyin ve klikleyin. Herhangi bir seviyedeki müzisyenin hızlı olarak mükemmel müzik yapmaya başlayabileceği iki interface modu
 bulunmaktadır: Easy ve Expert. Easy mod, interface™ i temiz ve basit tutarken, yalnızca çok önemli kontrolları gösterir. Bu, yeni başlayanlar ya da canlı çalanlar için faydalıdır. Sizin ve profesyonel performansınız arasında duran hiçbir şey olmaz. Şüphesiz, Expert mod için-de tam edit kontrollarına sahip olacaksınız.
Canlı performanslarınız istediğiniz şekilde sürecektir, ve bir dosya, bir Song ya da bir Style™ i ne-reye save ettiğinizi hatırlamadığınızda, bunu bulma işini Pa300™ e bırakaraktan Search fonksiyo-nunu kullanacaksınız.
     

Geleneksel müzik notasyonu olarak bir şarkı çalma ve görme

Pa300 üzerindeki player MID, KAR ve MP3 dosyalarını okuyabilir. Ayrıca, bu dosya tiplerindeki sözleri ve akorları da okumaktadır. Geleneksel akor görüntülemesi de, müziği okumayı tercih edenler için mevcuttur.
Score Viewer ekranı, notalar ve akorları, sözler ve akor kısaltmaları ile birlikte açık ve sade gele-neksel müzikal notasyonlar olarak kılavuz track™ ı (ya da herhangi başka bir track™ ı) gösterir. Akor isimleri İngilizce ve İtalyanca olarak görülebilirler. Müzik öğretisi için, herbir notanın ya- nında nota isimlerini gösteren bir fonksiyonu da ilave ettik.

     
SongBook

Bu heyecan verici özellik, canlı çalarken hayatınızı kolaylaştırmak üzere geliştirilmiştir. SongBook; özel bir songu çalmak için gereken tüm setlemeleri içeren, tamamen kullanıcı prog-ramlı bir Müzikal Veri-Tabanıdır. Çalmak istediğiniz songu aramak üzere yalnızca ismini biliniz, bunu seçiniz ve Play™ e basınız. SongBook; Style™ leri, MID ya da MP3 dosyaları kullanabilir, ve Song İsmi, Tür, Sanatçı, Tempo, Volüm™ ler, Sound™ lar, Mute olan Track™ lar, FX setlemeleri, Kolay Edit, 4 STS*, Master Transpose ve daha fazlası gibi setlemeleri anında çağırabilir. Songu mükem-mel çalmanız için gerekli olan herşey SongBook içindedir.

Korg Aranjörler, birçok kontrolları ile, çalmayı her zamankinden daha fazla kolaylaştırmayı sağ- layan klavyelerdir.

(*STS Single Touch Setlemeler, tüm keyboard track™ ları için çağırılan soundları hafızaya alır(Upper 1, 2, 3 & Lower).)
SongBook Editor ile, Windows temelli bir bilgisayar kullanaraktan, KORG Pa-Serileri SongBook girişlerini ve custom listelerini kolayca görebilir, oluşturabilir ve edit edebilirsiniz.
 
 
     

1. Introduction & Navigation

 

2. Sounds

     

3. Styles

 

4. Song Play

     

5. Song Book

 

6. Recording a Song

     
     
     

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
KennethAddix KennethAddixpuan
08 Temmuz 2020
[url=https://alko-ray.online/]???? ? ????????? ?????? ? ???[/url] ???: 0 ?????????: 45 ?? ?????? ? 17/03/10. [url=https://alko-ray.online/][img]http://easycocktailrecipe.com/wp-content/uploads/2014/02/how-to-drink-scotch-660x330.jpg[/img][/url] ???: 1 ?????????: 8 ?? ?????? ? 22/03/10. [url=https://alko-ray.online/]????????? ????? 5 ?????? ?????? ? ????? ??????????[/url] ???: 0 ?????????: 45 ?? ?????? ? 17/03/10. [url=https://alko-ray.online/][img]http://maxdvizov.ru/staryy-ken/imgs/48526-kupit-francuzskoe-vino-grand-kryu-nedorogo.jpg[/img][/url] [url=https://alko-ray.online/]?????? ????? ? 5 ???????? ?????????[/url] ???: 5 ?????????: 623 ?? ?????? ? 03/04/10. [url=https://alko-ray.online/]?????? ????? ? 5 ???????? ?????????[/url] - ???????? ? ????????? ? ???. [url=https://alko-ray.online/][img]http://i.ytimg.com/vi/Ya0ch_R_Efw/hqdefault.jpg[/img][/url] ???: 12 ?????????: 870 ?? ?????? ? 21/03/10.

rang-tminia rang-tminiapuan
31 Mayıs 2020
[url=https://s-pravo.ru/vyplaty-vdovam-veteranov-k-75-letiyu-pobedy-v-2020-godu-komu-polozheny-kak-poluchit-kogda-postupyat.html]???????»?°???? ???µ???µ???°???°?? ?? 75 ?»?µ?????? ?????±?µ????[/url] 1 ????????? [url=https://s-pravo.ru/privatizatsiya-garazha-v-garazhnom-kooperative-v-2018-godu.html]?·?°?????? ?? ??????[/url] ?????? [url=https://s-pravo.ru/mozhno-li-uvolitsya-bez-otrabotki.html]?????¶???? ?»?? ???????»?????????? ?????????? ?????µ?? ?±?µ?· ???????°?±????????[/url] ?? ?????? ????????? ???????????? ?????????.?? ? ????? ??????. 2

Annabusly Annabuslypuan
24 Mayıs 2020
[url=http://child-blog.ru/beremennost/kalendar-beremennosti]????????? ????? ?????????? ?? ???? ????????[/url] ??????????? ????????????. [url=http://child-blog.ru/beremennost/kalendar-beremennosti][img]http://budlaska.ru/sites/default/files/styles/730_440/public/field/image/newborn.jpg?itok\x3djApBTnfw[/img][/url] ?????? ??????? ????? ???????? ???? ????? ????????? ????????????, ??????? ? ??? ??????? ????????? ?????? ???? ? ????????????. ?? ????????? ????? ?? ??????? ?????? ????: ???????????? ????? ???? ?????????? ???????, ???????? ?????????? ?????? ? ?????? ??? ?????. ????? ??? ?????? ???????? ? ????? ? ????????? ???????????? ?????? ?????????. ?? ??? ????? ????????? ?????? ?????? ???? ??????????. ???????, ????????? ???????, ????????? ? ??? ????????? ?, ??????????, ????? ?????, ??? ?????? ?? ?????, ??? ?????????? ? ?? ?????, ????? ??? ????????? ?? ????. ?? ??????? ??????? ???????? ????????? ????????? ???????????? ?? ???????, ??????? ???? ?????? ?????? ? ?????????? ? ???????? ???????????? ? ???????. ??? ?????? ?????? ???????? ???? ??? ????? ?????????? ? ? ????, ? ???????, ???????? ??????. [url=http://child-blog.ru/beremennost/dekretnyj-otpusk-i-viplaty-posobiya.html]??????? ?? ???????????? ? ????? ?????????? ????????[/url] ????? ??????????????? ?????????? ???????????? ? ?????????? ????, ??????? ???? ????????? ???????????, ? ????? ??????? ?????????? ? ????? ????? ????????????. [url=http://child-blog.ru/beremennost/kalendar-beremennosti/25-nedelya-beremennosti-izmeneniya-proishodyashhie-na-etoj-nedele.html]????? ?? 25 ?????? ????????????[/url]

Mediccarebusly Mediccarebuslypuan
25 Nisan 2020
[url=https://mediccare.ru/metody-podgotovki-sheyki-matki-k-rodam.html]?????? ?????[/url] Sally Thomas, Heather Browne, Ali Mobasheri, Margaret P Rayman. What is the evidence for a role for diet and nutrition in osteoarthritis. [url=https://mediccare.ru/lepra-prokaza-prichina-simptomy-diagnostika-lechenie.html]?????? ???????? ?????[/url] Rheumatology, 2018 57. [url=https://mediccare.ru/karbunkul-prichiny-simptomy-foto-i-lechenie-karbunkula.html]????????? ?? ??? ????[/url] 1093 rheumatology key011 Mary Ellen Fain, Gaston K Kapuku, William D Paulson, Celestine F Williams, Anas Raed, Yanbin Dong, Marjo H J Knapen, Cees Vermeer, Norman K Pollock. Inactive Matrix Gla Protein, Arterial Stiffness, and Endothelial Function in African American Hemodialysis Patients.

docvuzSeema docvuzSeemapuan
22 Nisan 2020
[url=https://docvus.org/biysk/]???????????? ????????? ?? ??????????? ? ???????? ? ?????? - docvus.org[/url] [url=https://docvus.org/birobidzhan/][img]http://rnd.gosvus.com/upload/iblock/2d7/2d74ce33cd46f3280b24f148866535ba.jpg[/img][/url] ?????? ??? ?????? ????????????? ????????? ?????-????????????? ????????? ? ??????? ???????. ??????????? ?????? ?????? ?? ????? 10 ?????. ??????? ?? ? +7 (499) 490-46-13! [url=https://docvus.org/birsk/]???????????? ????????? ?? ??????????? ? ???????? ? ?????? - docvus.org[/url] ????? ?????? ?????????? ????????????? ?????????, ?? ?????????? ??????????? ??????? ?????? ??????? ? ???. ???????? ????? ???????? ? ?????? ???? ????????? ?????????, ? ???????????? ? ???????. [url=https://docvus.org/bishkek/]???????????? ????????? ?? ??????????? ? ???????? ? ??????? - docvus.org[/url] <a href="http://gosusluga.com">?????? ?????????????</a> ? ??????. ?????? ????? ???????, ??? ?????? ??????????? ????????? ???????? ?????? ? ???? ??????????? ?????????????. ?? ??? ???????? ? ?????? ??????. ???? ?? ??????? ?????????????? ???????? ?????????? ?? ?????????????????? ??????. ?????? ? ???????? ????? ???????????, ? ? ???????????????? ??????? ?? ???????????. ??????? ??????????????? ????? ?????? ? ?????????????? ?????????????? ????????????. ?????? ????????????? ??????? ????????? ????? ??????????? ?? ???????? ?????????????. ???? ?????? ????? ?????. ????????????? ?????? ?? ???????? ???????????? ?? ??????? ????????? ? ????????? ?????. ???????????? ?????? ????????????? ? ????????????????? ?????????. ?????????????? ???????????????? ???????? ?????????????. ????? ???????? ?????????? ???????????? ?? ???????? ?????? ???????? ???????? ?????????. ??? ??????, ??? ?????????? ?????????????. ????? ????? <a href="http://gosusluga.com">?????? ?????????????</a> . ??????? ??? ????? ? ????? ???????. ???????????? ????????????? ???????? ????? ?????? ???????? ???????????????. ?? ??????????? ????????? ??????????? ????????, ??????????? ?? ????????. ???????????, ????? ????? ??????????? ???? ?????? ?? ????????? ? ???????? ??????. [url=https://docvus.org/blagoveschensk/]???????????? ????????? ?? ??????????? ? ???????? ? ????????????? - docvus.org[/url]

rang-tminia rang-tminiapuan
19 Nisan 2020
[url=https://s-pravo.ru/posobie-po-bezrabotitse-v-2020-godu-skolko-platyat-kak-ego-rasschitat-i-poluchit.html]??? ???????? ??????? ?? ??????????? ? ??? 2020[/url] ????? ? ???? ?????????? ????????? ????????, ????? ??????, ?.?. ?? ?????, ??? ???????? ?????????? ?????? ????????, [url=https://s-pravo.ru/posobie-po-bezrabotitse-v-2020-godu-skolko-platyat-kak-ego-rasschitat-i-poluchit.html]??????? ?? ??????????? ? 2020 ????[/url] ???????? ??????? ?????????, [url=https://s-pravo.ru/alimenty-esli-ne-byli-zhenaty.html]???????? ?? ??????? ?????????? ??? ?????[/url] ???? ?????? ??????, ? ? ??????, ????? ??????????? ??????? ???????? ???????, - ????? ???? ??? ???????? ? ?????????????? (???????), ??????????? ?????????? ??? ?????????? ???????? ????????? ????????, ??????? ?????? ?????,

GregoryTuh GregoryTuhpuan
10 Ocak 2020
[url=https://hydraruzxpnw4af.cf]hydra telegram official[/url]

Michaeloppof Michaeloppofpuan
04 Kasım 2019
???????? ????????? ????????????? ? ??????-???????? ??????? ???????? ???? ??????? «???????????? ????????????» ????? ???????? ????????? ????????????? ?????, ????? ? ??-?????? ????????????? ?? ?????? ????????? ?? ??????, ??????? ?? ?? ??, ??? ? ????, ? ??????? ??????? ? ??????????? ?????????. ????? ????????? ???????? ?.?. ????? ???? ?????????, ????, ??? ??? - «?????» (??????? ???????? ??????????) ????????.

MarthaDem MarthaDempuan
03 Kasım 2019
???????? ????????? ?????????????, ??????? ? ?????? ?? ??????? ????? ?????? ??????? «???????????? ????????????» ????? ???????? ????????? ????????????? ? ??????? ????? ?????????? ???????? ?????????? ????? ? ????????? ???????? ????? ????????? ??????????? ???????? ???????? ????????? ??????????. ??? ???? ???????? ?.?. ? ??????? ?.?. ????????? ????????? ???? ??????? ?????????????? ?? ??????.

Amazonblog Amazonblogpuan
02 Kasım 2019
Online Shopping for Electronics, Apparel, Computers, Books, DVDs & more [url=https://amzon-online-shopping.blogspot.com/2019/10/amazon-com-new-releases-best-selling_77.html]Women′s Clothing, Shoes, Jewelry, Watches & Handbags [/url]

  • *
  • *
  • *
  • *

Güvenli ödeme sistemimizle (Tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar) alışveriş yapabilirsiniz Havale/EFT/PTT ile siparişlerinizde ödeme yaptığınızı bize bildirmeniz yeterlidir.

Ürünlerimiz sıfır, 2 yıl garantili olup yapım hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir.

FİNANSBANK ENPARA Öner Yavuz TR970011100000000058334368 Finansbank ATM (Bankamatik) lerinden kartsız işlemi seçerek ücretsiz ödeme yapabilirsiniz

PTT İLE : POSTA ÇEKİ HESABI Öner Yavuz 5710134

Ödeme Seçenekleri

Tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar) site üzerinden güvenli ödeme sistemimizle alışveriş yapabilirsiniz
Havale/EFT/PTT ile siparişlerinizde (aşağıdaki hesaplarımızdan birine ödeme yapıp ) ödeme yaptığınızı (0212 321 50 10 - 0555 557 69 18 nolu telefonlardan, WhatsApp dan veya oneryavuz@hotmail.com dan) bize bildirmeniz yeterlidir.

FİNANSBANK ENPARA Öner Yavuz TR970011100000000058334368 
(Finansbank ATM - Bankamatik lerinden kartsız işlemi seçerek ücretsiz ödeme yapabilirsiniz)

PTT İLE : POSTA ÇEKİ HESABI Öner Yavuz 5710134

Ürün Garantisi

Ürünlerimiz sıfır (açılmamış kutusunda), 2 yıl garantili olup yapım hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir

Kargo Garantisi ve Süresi

Ürünlerimiz kargo hasarlarına karşı garantilidir, Kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte olup, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir.

ShopPHP E-Ticaret | v4