Korg pitchblack pro 05

  • Ürün Kodu :133849
  • Marka :KORG

memnuniyet garantisi

KORG pitchblack pro 05 Tuner
Pitchblack Pro
Rackmount akort cihazı
pitchBlack Pro, görünürlüğü yüksek 3D akort metrajına sahip, hafif, ince bir rackmount akort cihazıdır.
Temel özellikler:
·         Gitar/Bass için 19 inç 1U rackmount akort cihazı
·         Kesintisiz görünürlük için büyük 3D akort metrajı
·         Hafif, ince, taşınabilir, rack kurulumu dışında kullanılabilir tasarım
·         Üç metraj görüntüleme modu: regular, strobe ve half-strobe
·         Kopmuş veya sorunlu kablolar konusunda uyarı veren kablo kontrol sistemi
·         Audio kalitesindeki değişiklikleri en aza indiren tamponlanmış çıkışlar
·         Sessiz şekilde akort yapılabilmesini sağlayan mute fonksiyonu
pitchBlack Pro, uzaktan bile göstergesi görülebilen, sahnede, provalarda ve kayıtlarda kullanmak için ideal, profesyonel, 19 inçlik, gitar/bass için rackmount akort cihazıdır. Yeni tasarlanmış akort metrajı harika bir görüntüye sahiptir.  Güçlü ışık ve parlaklık veren renkli LED ışıklara ek olarak, özel tasarımıyla ışığı üç boyutlu olarak gösterir. Böylece herhangi bir açıdan ve uzaklıktan bakıldığında sesteki değişikliklerin bariz görünebilmesi sağlanır.
Üç metraj görüntüleme modu vardır. Regular metraj modu ile iğne tipi ölçüm yaparak metrajın ortasındaki ışık yanacak şekilde, Strobe metraj modu ile LED metraj akışı duracak şekilde, Half Strobe modu ile sadece metrajın ortasındaki ışık yanacak şekilde ve LED metraj akışı duracak şekilde akort yapılır.
Kablo kontrol özelliği ile monaural phone kablosunun bir ucu INPUT 1 jakına, diğer ucu CABLE CHECK jakına bağlanarak ekranda kablolarda bir sorun olup olmadığı görülebilir. Audio giriş sinyalindeki değişiklikleri ve gürültüleri en aza indirmek üzere tamponlanmış çıkışlara, OUTPUT jakından ses vermeden akort yapılabilme imkanı veren Mute fonksyonuna, ayak svici ile mute fonksiyonunu açıp/kapatabilen MUTE jakında sahiptir.
Özellikler
Akort:  12 nota eşit temperament
Algılama aralığı:  E0 (20.60 Hz) ~ C8 (4186 Hz), sine wave
Kalibrasyon aralığı: A4 = 436-445 Hz (1 Hz adımlarda)
Ölçüm hata oranı: +/- 1 cent
Ekran modu: Regular / Strobe / Half Strobe
Giriş empedansı:  1 M Ohms (when tuner is on)
Bağlantılar: Ön bölüm: Gitar/Bass için Input 1 (mono 1/4" jakı), Mute (mono 1/4" jakı), Cable Check (mono 1/4" jakı) Arka bölüm: Input 2 (mono 1/4" jakı, bu jak  klavye veya efekt cihazından line output ile kullanılmak içindir, INPUT 1 jakıyla aynı anda kullanılamaz), Output (mono 1/4" jakı), DC IN (9V).
Güç kaynağı: DC 9V, AC adaptörü
Boyutlar (G x D x Y): Sadece tuner:  430- 49- 44 mm  (çıkıntılar dahil), Rackmount adaptörleriyle :  482- 49- 44 mm  (çıkıntılar dahil)
Ağırlık:  363g.
Aksuseuarlar: AC adaptörü, 4 vida, 4 pul vida , 2 rack kurulum adaptörü
* Özellikler önceden haber vermeksizin değiştirilebilir.
KORG pitchblack pro 05 Tuner


Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Güvenli ödeme sistemimizle (Tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar) alışveriş yapabilirsiniz Havale/EFT/PTT ile siparişlerinizde ödeme yaptığınızı bize bildirmeniz yeterlidir.

Ürünlerimiz sıfır, 2 yıl garantili olup yapım hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir.

FİNANSBANK ENPARA Öner Yavuz TR970011100000000058334368 Finansbank ATM (Bankamatik) lerinden kartsız işlemi seçerek ücretsiz ödeme yapabilirsiniz

PTT İLE : POSTA ÇEKİ HESABI Öner Yavuz 5710134

Ödeme Seçenekleri

Tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar) site üzerinden güvenli ödeme sistemimizle alışveriş yapabilirsiniz
Havale/EFT/PTT ile siparişlerinizde (aşağıdaki hesaplarımızdan birine ödeme yapıp ) ödeme yaptığınızı (0212 321 50 10 - 0555 557 69 18 nolu telefonlardan, WhatsApp dan veya oneryavuz@hotmail.com dan) bize bildirmeniz yeterlidir.

FİNANSBANK ENPARA Öner Yavuz TR970011100000000058334368 
(Finansbank ATM - Bankamatik lerinden kartsız işlemi seçerek ücretsiz ödeme yapabilirsiniz)

PTT İLE : POSTA ÇEKİ HESABI Öner Yavuz 5710134

Ürün Garantisi

Ürünlerimiz sıfır (açılmamış kutusunda), 2 yıl garantili olup yapım hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir

Kargo Garantisi ve Süresi

Ürünlerimiz kargo hasarlarına karşı garantilidir, Kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte olup, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir.

ShopPHP E-Ticaret | v4