Rocktron Technology Midi Exchange Midi Kontrol Pedal


memnuniyet garantisi

Kullanımı çok kolaydır. Midi Xchange yalnızca Roctron ürünlerini değil diğer başka ürünleir de kontrol edebilir. İki farklı dahili port, 2 tane Roctron Hex ses kontrolörüne kadar tüm parametrelerin kontrolünü sağlar. 9 W bateri ile çalışır. Görüntü ekranı hangi kontrolörün atanmış olduğunu gösterir. Roctron amfilere ve prosesörlere de takabilirsiniz. On/off düğmesi yardımıyla çalışır. Midi Exchange′in iki kontrolörü vardır CC17 ve CC7 olarak. CC17 tüm Roctron ürünleri için ses kontrolünü sağlayan bir porttur. Öncelikli olarak yapmanız gereken şey, bu porta bir pedal takmanız. Daha sonra bu ürün, diğer bağlı bütün ürünlerdeki ses kontrolünü sağlayacaktır. CC7 ise Roctron olmayan diğer bir çok ürün için varsayılan bir port olarak kullanılır. Ürünü çalıştırdığınızda ekranda ′€œ1′€ numarası görünür kü bu da preset 1 demektir. Yukarı ve aşağı tuşlarıyla dilediğiniz preset (kurulum) numarasını seçersiniz. Daha sonra seçili preseti çağırmak için RECALL düğmesine basarsınız. Bir örnekle açıklarsak, bir expression pedal yardımıyla öncelikle ön kurulum (preset) 1′in sesini azalttığınızda, preset 2′ye değiştirdiğinizde ayarı, diğer MIDI kontolörlerin aksine MIDI Exchange, otomatik olarak pedalın pozisyonunu denetler ve bunu preset 2′nin sesine uyarlar. Bu sebeple ani ses yükselmesi yaşanmaz. Canlı performansta kullanım şekli böyledir. 

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Güvenli ödeme sistemimizle (Tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar) alışveriş yapabilirsiniz Havale/EFT/PTT ile siparişlerinizde ödeme yaptığınızı bize bildirmeniz yeterlidir.

Ürünlerimiz sıfır, 2 yıl garantili olup yapım hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir.

FİNANSBANK ENPARA Öner Yavuz TR970011100000000058334368 Finansbank ATM (Bankamatik) lerinden kartsız işlemi seçerek ücretsiz ödeme yapabilirsiniz

PTT İLE : POSTA ÇEKİ HESABI Öner Yavuz 5710134

Ödeme Seçenekleri

Tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar) site üzerinden güvenli ödeme sistemimizle alışveriş yapabilirsiniz
Havale/EFT/PTT ile siparişlerinizde (aşağıdaki hesaplarımızdan birine ödeme yapıp ) ödeme yaptığınızı (0212 321 50 10 - 0555 557 69 18 nolu telefonlardan, WhatsApp dan veya oneryavuz@hotmail.com dan) bize bildirmeniz yeterlidir.

FİNANSBANK ENPARA Öner Yavuz TR970011100000000058334368 
(Finansbank ATM - Bankamatik lerinden kartsız işlemi seçerek ücretsiz ödeme yapabilirsiniz)

PTT İLE : POSTA ÇEKİ HESABI Öner Yavuz 5710134

Ürün Garantisi

Ürünlerimiz sıfır (açılmamış kutusunda), 2 yıl garantili olup yapım hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir

Kargo Garantisi ve Süresi

Ürünlerimiz kargo hasarlarına karşı garantilidir, Kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte olup, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir.

Benzer Ürünler

ShopPHP E-Ticaret | v4