Casio Xwp1 Synthesizer

 • Ürün Kodu :130139
 • Marka :Casio

memnuniyet garantisi

61 tuşlu

Dokunuş Tepkisi: 2 hassasiyet seviyesi

Maksimum Polifoni: 64

620 dahili ton

Özellikler

Orijinal şarkı

Yeni geliştirilmiş ses altyapısı Hibrit İşleme Ses Kaynağı tarafından
üretilen dengeli, yoğun sesler

XW, bir LSI kaynağını yüksek performanslı bir CPU ve DSP ile birleştiren CASIO'nun yeni geliştirilmiş Hibrit İşleme ses altyapısını içerir. Sonuçta oluşan değişik tonlar tarzlar arasındaki sınırları geçer. Canlı performanslarda ve Drawbar Org tonlarında kullanılan synth tonlarını istediğiniz gibi kullanabilirsiniz, bu da etkileyici gösterilere katkıda bulunur.

2.000'den fazla dahili dalga biçimi ile yüksek ses üretim standartları olan
sanatçılar için destek

Geleneksel analog synthesizer dalga biçiminden 311 synthesizer dalga biçimi içeren çeşitli bir koleksiyon oluşturulmuş ve dahili olarak eklenmiştir. Kaydırıcıların ve düğmelerin sınırsız kullanımı mevcut 2.158 dalga biçimi arasından seçim yaparak sezgisel ses oluşturmaya olanak tanır — geçmişteki şaheser enstrümanlar CZ synthesizer serisinden alınan dalga biçimleri dahil. Gösteri sırasında tonlar özgürce değiştirilebilir; hatta, canlı gösterilerde muhteşem bir güç sergilemeyi de destekler.

En üst kalite önayarlı tonların zengin çeşitliliği

Solo Synthesizer (100 ton)

Geleneksel analog synthesizer'lar tarafından kullanılan tonların üretilmesi canlı sahne performanslarında dinamik olarak kullanılan 100 önayar tona erişmeyi sağlar. Önayar sesler birinci gitarın keskinliğinden güçlü pirinç tonlara kadar çeşitlilik gösterir. Halka modülatörü ve gecikme gibi özel Solo Synthesizer efektleri de eklenmiştir.

Hex Layer (50 ton)

Altı taneye kadar ton çeşidinin üst üste binmesi olağanüstü bir varlığa sahip yoğun bir ses oluşturur. Yaratıcılığınızı serbest bırakmak için güçlü, dinamik gösterilerden oluşan yeni bir evrenin kapıları açılır.

Drawbar Org (50 ton)

Dokuz kaydırıcı anahtar bir drawbar gibi çalışarak muhtelif org sesleri sağlar. Çeşitli müzik tarzları için 50 drawbar ayarından oluşan bir koleksiyon da önceden yüklenmiştir.

PCM tonları (420 ton)

Piyanodan gitara ve davul takımına kadar üstün kaliteye sahip akustik müzik aletlerinin PCM tonları dahili olarak bulunmaktadır.

6 osilatör bloğu ile yüksek kaliteli ses üretme [Solo Synthesizer tonları]

Synthesizer özelliğinin çekirdeğini oluşturan altı osilatör ünitesi, PCM tonu ve ritim dalga biçimi seçimi için iki Synth OSC bloğu ve iki PCM OSC yanında çeşitli gürültüler üretmek için Gürültü bloğu ve dijital ses donanımı gibi ses kaynaklarından girdi almak için Harici Ses Giriş bloğu. Sonuçta ses düzeyini daha yükseğe çıkarmayı yeteneği daha yoğun, daha güçlü sesler elde etmenizi sağlar.

* Solo Synthesizer modunda yalnızca monofonik.
* Kullanıcı tarafından üretilen orijinal dalga biçimleri XW-G1 ile seçilebilir.

Canlı gösteriler sırasında destek sağlayan çeşitli işlevler

 • Bir Performans İşlevi tonların ve performans ayarlarının dört taneye kadar bölgede tek tek tuşlara atanmasını sağlar ve bunların her biri için Açık/Kapalı kontrolör ayarı mümkündür.
 • Performans sırasında ses veya kullanıcı cümlesi önayarlama için Cümle Sıralayıcı kullanılabilir.
 • Arpej örneklerini otomatik playback yapmak için Arpej İşlevi basılan tuşları ses bileşenleri olarak kullanır.

Gösterilerden müzik üretimine kadar her şey için geçerli bir tam bir sistem

 • SD kartlarındaki SMF verileri ve ses verileri*playback için kullanılabilir. Bu özellik canlı performanslar ve provalardan evdeki alıştırma oturumlarına kadar çok çeşitli gösteri koşullarında etkin kullanım bulur.
  *Özel uygulama yazılımının indirilmesini ve medyanın özel bir formata dönüştürülmesini gerektirir.
 • MIDI aygıtlarına, mikrofonlara, ses çalarlara ve diğer çevre aygıtlarına bağlantıyı destekleyen çeşitli giriş ve çıkış terminalleri. Olası kullanımları bir MIDI aygıtına bağlı olarak veya ses verileriyle senkronize olarak alıştırma yapma.
 • Taşınabilir MIDI aygıtları veya ses donanımları için lastik tutucu

Kulüplere veya partilere kolayca taşımak için hafif 5,4 kg gövde. Pille çalışabilmesi dış mekan gösterileri gibi durumlarda bile bir güç kaynağına erişmeyi sağlar.

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
 • *
 • *
 • *
 • *

Güvenli ödeme sistemimizle (Tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar) alışveriş yapabilirsiniz Havale/EFT/PTT ile siparişlerinizde ödeme yaptığınızı bize bildirmeniz yeterlidir.

Ürünlerimiz sıfır, 2 yıl garantili olup yapım hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir.

FİNANSBANK ENPARA Öner Yavuz TR970011100000000058334368 Finansbank ATM (Bankamatik) lerinden kartsız işlemi seçerek ücretsiz ödeme yapabilirsiniz

PTT İLE : POSTA ÇEKİ HESABI Öner Yavuz 5710134

Ödeme Seçenekleri

Tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar) site üzerinden güvenli ödeme sistemimizle alışveriş yapabilirsiniz
Havale/EFT/PTT ile siparişlerinizde (aşağıdaki hesaplarımızdan birine ödeme yapıp ) ödeme yaptığınızı (0212 321 50 10 - 0555 557 69 18 nolu telefonlardan, WhatsApp dan veya oneryavuz@hotmail.com dan) bize bildirmeniz yeterlidir.

FİNANSBANK ENPARA Öner Yavuz TR970011100000000058334368 
(Finansbank ATM - Bankamatik lerinden kartsız işlemi seçerek ücretsiz ödeme yapabilirsiniz)

PTT İLE : POSTA ÇEKİ HESABI Öner Yavuz 5710134

Ürün Garantisi

Ürünlerimiz sıfır (açılmamış kutusunda), 2 yıl garantili olup yapım hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir

Kargo Garantisi ve Süresi

Ürünlerimiz kargo hasarlarına karşı garantilidir, Kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte olup, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir.

ShopPHP E-Ticaret | v4