Casio Mzx300 Dokunmatik Ekranlı Klavye

  • Ürün Kodu :130138
  • Marka :Casio

memnuniyet garantisi

CT-X3000

İleri düzey müzik besteleme özelliğinden sokak performanslarına kadar her şeyi yapabilen üst sınıf model

 

  • Dokunuş Tepkili 61 tuş, 64 Polifoni
  • 800 Tones and 235 Rhythms
  • 6 W + 6 W

 

AiX Ses Kaynağı

61 tuşlu

Dokunuş Tepkisi: 3 hassasiyet seviyesi

Maksimum Polifoni: 64

235 dahili ritim

Kaydedici Evet

Kaydedici

Amp Çıkışı: 6 W + 6 W

Özellikler

Sesi dinlemek için yukarıdaki oynat düğmesine tıklayın.

Yüksek Performanslı LSI ile Yeni Nesil Yüksek Kaliteli Ses

AiX Ses Kaynağı, Yüksek Kaliteli Tonlar ve Zengin İfade sunar

CT-X Serisi, güçlü bas tonlarından net yüksek tonlara kadar çok çeşitli ses kalitesi üreten AiX Ses Kaynağı ile birlikte gelir. Yüksek performanslı LSI'nin olağanüstü bilgi işlem gücü, tuşuna basıldığında tonda anlaşılabilir değişiklik, davul performansı hissi veya yükselen teller gibi akustik enstrüman seslerinin doğal cazibesini üretir. Dinamik ton değişiklikleri, olağanüstü elektronik ses etkisi de sağlar.

AiX Ses Kaynağı, Yüksek Kaliteli Tonlar ve Zengin İfade sunar

Yüksek hızlı dijital sinyal işlemcisi; melodi, fon davul ve bas veya org gibi her ses türü için de uygulanır. Standart klavye orkestrası bile her enstrüman için farklı ses sunarak etkileyici bir performans sağlar.

Geleneksel
Geleneksel
AiX
AiX

Yüksek Çıkışlı Amplifikatörler ve Yüksek Performanslı Bas Refleks Hoparlörleri

Klavye, 6 W + 6 W yüksek çıkışlı amplifikatörün yanı sıra geniş mıknatıslı bas refleks hoparlörleri ve özellikle düşük frekansı vurgulayan yeni tasarlanmış bas refleks hoparlör muhafazası sayesinde, PA sistemi veya harici ses sistemi olmadan tek başına kullanıldığında bile güçlü derin bas değerlerine sahip son derece gerçekçi bir performans sunar.


Zengin İşlevsellik Performansınızı Destekler

En Yeni Müzik Sahneleri için Eşlik Özelliği

Geniş yerleşik eşlik modeli kitaplığı, modern elektronik müzik dahil olmak üzere çok çeşitli müzik türlerini kapsar.

Kullanıcı Dostu Arabirim

Her işlev için tuşlar döşeme formatında yerleştirilmiştir. Kolay kullanım özellikleri herkesin daha sezgisel çalışmasını sağlar.

Kullanıcı Dostu Arabirim

Yüksek Performanslı DSP ve Sistem Efektleri

100 önceden ayarlanmış DSP efekti türü, seslerin tam olarak hayal ettiğinizi gibi üretilmesi için sesleri değiştirmenize olanak verir. Reverb, chorus ve gecikme sistem efektlerini içerir. Efektler anında ayarlanabilir, böylece canlı performanslar sırasında müziğinize tam ifade verebilirsiniz.

Kapsamlı Kayıt İşlevleri Favori Ayarlarınızı Kaydetmenize Olanak Sağlar

Tonlar, ritimler ve tempo gibi 128 ayrıntılı klavye ayarını kaydedin. Heyecan verici sahne performansı sunmak için gerektiğinde, bunları anında yükleyin ve aralarında geçiş yapın.

Cümle Pedleriyle Cümleleri Kaydedin ve Çalın

Önemli anlarda kullanıma hazır olmaları için cümleleri kaydedin ve bir düğmeye dokunarak anında çalın. Dört cümle pedinden dublaj kaydı yaparak, grup veya orkestra performansları gibi tek bir kişinin çalamayacağı parçaları kolayca oluşturun.


Müziğinizi Bestelemek için Eksiksiz Üretim İşlevselliği Paketi

Orijinal müziğinizi kaydetmek için 17 kanallı MIDI kaydedici

Klavye 16 kanal + 1 sistem kanallı MIDI kaydediciyle birlikte gelir ve her biri yaklaşık 40.000 nota bulunan 10 adede kadar orijinal şarkı kaydedebilirsiniz. Ayrıca adım kaydetme ve kayıtlı verilerin düzenlenmesini de destekler. Şarkının tamamını bir araya getirmeden önce, ayrı enstrüman bölümlerini farklı parçalara kaydederek çoklu parça kaydı avantajından yararlanın.

Orijinal müziğinizi kaydetmek için 17 kanallı MIDI kaydedici

42 Kanallı Mikser, Birden Çok Bölümü İstendiğinde Birleştirir

Klavye, miksaj için ideal çok kanallı bir miksere sahiptir. Performans sırasında ifadeyi iyileştirin veya ton ve efektleri her kanalda ayrı ayrı kontrol ederek müzik üzerinde ince ayarlamalar yapın.

42 Kanallı Mikser, Birden Çok Bölümü İstendiğinde Birleştirir

Kullanıcı Ritimleri

Maksimum 8 bölüme sahip orijinal eşlik modelleri oluşturabilirsiniz. Klavye, yerleşik bir ritimden kendi ritminizi oluşturmanızı sağlayan kolay düzenleme işlevi; ritimleri doğrudan girmek ve kaydetmenizi sağlayan gerçek zamanlı kayıt işlevi veya her parçanın veya efektin dengesini kontrol etmenizi sağlayan mikser ayarları gibi çeşitli düzenleme işlevlerine de sahiptir.


Genişletmeye Hazır

Daha Kolay Performans, Besteleme ve Düzenleme için Çok Sayıda Genişletme Bağlantı Noktası

Klavye, bilgisayarlara ve ses ekipmanlarına bağlantı için çok sayıda bağlantı noktasına sahiptir. Müziklerinizi, bağlı bir müzik çalardaki müzikle birlikte bile çalabilirsiniz. Ayrıca, sustain veya ifade pedalı için atanabilir jaklar da bulunmaktadır.

Daha Kolay Performans, Besteleme ve Düzenleme için Çok Sayıda Genişletme Bağlantı Noktası

WAV Ses Verisi Çalma

USB flaş belleğe kaydedilen WAV ses dosyaları, USB - CİHAZ bağlantı noktası kullanılarak klavyede çalınabilir.

Kullanıcı Alanı ve Data Manager Yazılımı

Kaydedilen şarkı verileri, düzenlediğiniz tonlarla ve ritimlerle birlikte kullanıcı alanına kaydedilebilir. Casio'nun Data Manager yazılımı verileri aktarmanızı ve bilgisayara kaydetmenizi sağlar. Böylece veriler başka bir CT-X model klavyeye yüklenebilir.

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Güvenli ödeme sistemimizle (Tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar) alışveriş yapabilirsiniz Havale/EFT/PTT ile siparişlerinizde ödeme yaptığınızı bize bildirmeniz yeterlidir.

Ürünlerimiz sıfır, 2 yıl garantili olup yapım hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir.

FİNANSBANK ENPARA Öner Yavuz TR970011100000000058334368 Finansbank ATM (Bankamatik) lerinden kartsız işlemi seçerek ücretsiz ödeme yapabilirsiniz

PTT İLE : POSTA ÇEKİ HESABI Öner Yavuz 5710134

Ödeme Seçenekleri

Tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar) site üzerinden güvenli ödeme sistemimizle alışveriş yapabilirsiniz
Havale/EFT/PTT ile siparişlerinizde (aşağıdaki hesaplarımızdan birine ödeme yapıp ) ödeme yaptığınızı (0212 321 50 10 - 0555 557 69 18 nolu telefonlardan, WhatsApp dan veya oneryavuz@hotmail.com dan) bize bildirmeniz yeterlidir.

FİNANSBANK ENPARA Öner Yavuz TR970011100000000058334368 
(Finansbank ATM - Bankamatik lerinden kartsız işlemi seçerek ücretsiz ödeme yapabilirsiniz)

PTT İLE : POSTA ÇEKİ HESABI Öner Yavuz 5710134

Ürün Garantisi

Ürünlerimiz sıfır (açılmamış kutusunda), 2 yıl garantili olup yapım hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir

Kargo Garantisi ve Süresi

Ürünlerimiz kargo hasarlarına karşı garantilidir, Kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte olup, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir.

ShopPHP E-Ticaret | v4