Cort aero-11 bc elektro gitar, vişne çürüğü, (s-s-h)

  • Ürün Kodu :683  Marka :CORT

2,838.09 TL

memnuniyet garantisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cort Aero-11 elektro Gitar; İnce, asimetrik kasası ve çalış özellikleri üzerine odaklanmış yapısıyla birincil gitarınız olmaya mükemmel bir aday. 25.5" skala uzunluğu ve 2 noktalı fulcrum tremolo her Aero serisi gitara yumuşak, hızlı ve efor sarfetmeden çalınabilme özelliği kazandırır.

 

Cort Aero Serisi çift taraflı Cutaway gitarları modern tasarımlarıyla bilhassa ağır rock ve metal müzik çalan genç gitaristlere yönelik olarak üretilmiştir. Basitçe açıklamak gerekirse, bu metal müziğe yönelik bu superstrat gitarlar RG, Soloist, Hellraiser ve Blackjack ve diğer Soloist ve Superstrat şekilli gitarlara rakip olmak üzere tasarlanmıştır. Aero 11 sağlam, çift taraflı cutawaye sahip,  üst kapak bölümü maun bazlı akçaağaç olarak yapılmıştır. Kapakta oyma vardır ama fileto yoktur. Köprü bölümü kilitsiz tremolo köprü ile donatılmıştır. Ön yüzeyde H/S/S düzeninde üç adet manyetik yer almaktadır. Akça ağaçtan olan sap üzerinde standart 22 adet perde olan gülağacı klavye bulunmaktadır. 

 

 

ÖZELLİKLER:

Yapı: Vidalı (Bolt-on)

Gövde: Maun

Sap: Kanada Akça Ağacı

Klavye: Gül Ağacı

Perdeler: 22 / Geniş (2.7mm)

Skala : 25.5" (650mm)

Pozisyon İşaretleri: Beyaz Noktalar

Akordlar: Die-cast

Köprü:Wilkinson VS50

Manyetikler: Hot rail BKRSS-F & BBEG5-M & MMHGB-R(S-S-H)

Elektronikler: 1 volume, 1 tone, 5-way lever

Donanım: Siyah Nikel

Teller: Daddario EXL120(042-009)

Renk: BC (Black Cherry)

 

----------------------------------------------------------------

 

Cort Aero-11. With its thin asymmetric body design and focus on playability the Aero is the perfect primary guitar. Its 25.5″ scale length and two-point fulcrum tremolo each Aero delivers smooth, fast and effortless playability.

 

Aero series offers a modern concept of double-cut guitars with orientation towards younger players who are into heavier styles of rock and metal music. Simply put, these metal-oriented Superstrats are made to compete against RG, Soloist, Hellraiser and Blackjack (latter two belong to Schecter) and other series of Soloist and Superstrat-shaped guitars. Aero 11 comes with a solid, double-cut body made of mahogany base with quilted maple top. Top is carved, but does not feature binding. Bridge section is equipped with a non-locking tremolo bridge, which might prove as a weak spot on the strong and competitive market of Superstrat guitars. Three pickups in it`s front are installed in H/S/S pattern. Neck is made of maple and it features the series standard 22-fret fingerboard made of rosewood. 

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Güvenli ödeme sistemimizle (Tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar) alışveriş yapabilirsiniz Havale/EFT/PTT ile siparişlerinizde ödeme yaptığınızı bize bildirmeniz yeterlidir.

Ürünlerimiz sıfır, 2 yıl garantili olup yapım hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir.

FİNANSBANK ENPARA Öner Yavuz TR970011100000000058334368 Finansbank ATM (Bankamatik) lerinden kartsız işlemi seçerek ücretsiz ödeme yapabilirsiniz

Ödeme Seçenekleri

 Tüm banka kartlarıyla tek çekim veya tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar site üzerinden güvenli ödeme sistemimizle sipariş geçebilirsiniz. (Ürün fiyatının altındaki Taksit seçenekleri butonundan taksitleri görebilirsiniz) Havale/EFT ile siparişler için 

FİNANSBANK ENPARA  
Öner Yavuz 
TR970011100000000058334368 

hesabımıza yaptığınız ödemeyi (0212 321 92 38 - 0555 557 69 18 nolu telefonlar, WhatsApp veya oneryavuz@hotmail.com dan bize bildirmeniz yeterlidir.

Ürün Garantisi

Tüm ürünler  sıfır (açılmamış kutusunda), 2 yıl garantili olup, ürünü teslim alınca  yaptığınız kontrolde herhangi bir fabrika-imalat hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Keyfi iadeler için ürün gönderilmemektedir.

Kargo Garantisi ve Süresi

Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte olup, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir. Kargo takip linki mailinize (Mailinizin gereksiz klasörüne düşebilir) gönderilmektedir. Ayrıca 0555 557 69 18 noya tıklayarak whatsap tan takip linki isteğiniz için bize yazabilirsiniz

ShopPHP E-Ticaret | v4