Korg SP-280 (Dijital Piyano)

  • Ürün Kodu :134765
  • Marka :KORG

memnuniyet garantisi

Dekorasyonunuza uyan şık bir tasarım ile, mükemmel piyano soundu.

Tüm seviyelerde piyano çalanlar, güvenilir olarak Konser grand piyano soundu ve duygusu üre-ten bir enstrümanı çalmaktan mutlu olurlar. Korg™ un SP-280™ i, evinizde ya da bir eşlikçi olarak sahnede kullanabileceğiniz mükemmel olarak tasarlanmış bir digital piyanodur.
 
SP-280¯¼ˆBK¯¼‰
 
SP-280¯¼ˆWH¯¼‰
 
SP-280 BK
 
SP-280 WH
 
 

Çalmaktan keyif alacağınız zengin, dinamik akustik piyano soundları

Canlı performans için mükemmel, otantik vintage elektrik piyano soundları
Geniş ses üreten yüksek-çıkışlı ampli bölümü
Şık tasarım
Bir akustik piyanonun dokunuşunu tam olarak sağlayan Doğal Ağırlıklı Tokmak Hareket-li (NH) klavye
Kolay taşınır hafif ağırlıklı tasarım
Hafif ve kolay bağlanabilen yeni tasarlanan ayak
Harici audio kaynaklar ile birlikte çalmak için sağlanan stereo audioinput

 
Acoustic and Electric Piano Performance
 

Çalmaktan keyif alacağınız zengin piyano soundları

SP-280, performansınızın dinamiklerine göre dört piyano örneklemesi arasında değişerekten, bir akustik piyanoya inanılmaz derecede yakın bir çalma duygusu verir. Duyarlı pianissimo™ dan dinamik fortissimo™ ya kadar, çalmanıza bağlı olarak gerçekçi yanıtlar verecektir. Özel olarak, bir akustik piyanonun damper pedalına bastığınızda duyduğunuz damper resonansı da üretecektir. Bu şekilde, piyano soundunun tümü üzerindeki deneyiminiz artacak ve çalmaktan daha fazla keyif alacaksınız.
 
 
Mükemmel canlı performans için, otantik vintage elektrik piyano soundu

Doğru-dönemi ve yüksek tatmini olan yüksek-kalite elektrik piyano soundlarına özel dikkat gösterilmiştir. Standart elektrik piyano soundları yalnızca dokunuşunuza yanıt veren ton için-deki tarzı üretmezler, aynı zamanda, bir tuşu bıraktığınızda oluşan ince bir gürültüyü de üretir-ler. Soul müzik içinde çok tutulan tonlar kadar, 60™ ların ve 70™ lerin pop müziği içinde kullanılan çok sayıda soundu da kapsayan altı çeşit bulunmaktadır.
 

Şık tasarım

Özel tasarımından dolayı son derece beğenilmiş olan Korg™ un SP-250 digital piyanosu temelinde , SP-280 çok daha şık bir görünüşe ulaşmıştır. Modern, yuvarlak hatlı estetiği her dekorasyon ile uyumludur, ve enstrümanın arka tarafının tasarımına da son derece özen gösterilmiştir, ve bu nedenle sahne üzerinde de iyi görünecektir. Bu tasarım, piyanonun duvara dayalı olması gibi sa-bit bir fikri de ortadan kaldırmıştır, enstrümanınızı istediğiniz yere yerleştirmekte özgür olacaksınız. Ayrıca, odanızın ortamına en iyi uyacak şekilde syah ya da beyaz olarak renk seçimi yapabilirsiniz.

 
     
 

Güvenilir olarak bir akustik piyano dokunuşu sağlayan Doğal Ağırlıklı Tokmak Hareketli (NH) klavye

Doğal Ağırlıklı Tokmak Hareketli (NH) klavye, bas perdelerde daha ağır hareket ve tiz perdelere doğru çaldıkça daha hafif bir yanıt ile ve sound vasıtasıyla çaldığınız nüansların doğru olarak ifa-de edilmesini sağlayarak, bir akustik piyano ile aynı çalma duygusunu sağlar. KeyTouch Kontrol fonksiyonu; kendi çalma dokunuşunuza uygun olan bir şekilde performans yapmanızı sağlayan, çıkışı etkileyecek çalma dinamiklerinizi belirlemek üzere size üç seviye ayarlama sağlamaktadır.

     

Kolay taşınır hafif ağırlıklı tasarım

SP-280, istediğiniz herhangi bir yere yerleştirebilmek için tasarlandığından, taşınabilir olarak yapılmıştır. Ayak dahil, 42 libre™ den daha hafiftir (Önceki model SP-250™ ye göre ağırlığı yaklaşık %30 azaltılmıştır).

 

Hafif ve kolay bağlanabilen yeni tasarlanan ayak

Sağlam metal ayak içindedir. Kurulumu kolaydır ve zemine iyi oturur.
 

     
     

LINE IN ve LINE OUT jaklar

LINE IN jakına (stereo mini jak) portatif bir audioplayer ya da benzeri bir alet bağlayabilir ve canlı performans için uygun ve basit bir kurulum sunarak, çaldığınızla birlikte bunu SP-280 hoparlörleri üzerinden dinleyebilirsiniz. Ayrıca, ampli-hoparlörler ya da bir kayıt cihazı bağla-mak için de LINE OUT jaklarını (phonejak) kullanabilirsiniz.

 

Touch Kontrol fonksiyonu

Çalma dinamiklerinize yanıt verecek soundun nasıl olacağını belirleyen üç setlemeden birini seçiniz.

     

Metronom

Yapısındaki metronom; zaman işaretlemesi, tempo ve volümü ayarlamanızı sağlar. Ayrıca vurgu olarak bir zil sesi de kullanabilirsiniz.

 
     

Pedal efektleri
Üzerinde bulunan pedal, pedala bastığınız kadar damper efektini değiştirerek, bir yarı-damper pedal olarak fonksiyon görecektir. Eğer isteğe göre bir pedal ünitesi (PU-2) bağlıysa, damper pe-dala ilave olarak soft ve sostenuto pedalları da kullanabileceksiniz. Bu, bir akustik piyanodaki gi-bi üç pedal kullanmanızı sağlayacaktır, ve ciddi bir piyano öğrencisi ya da piyaniste bu tavsiye edilir.

MIDI olanağı
SP-280, elektronik müzikal enstrümanlar ve bilgisayarlar arasında performans data transferi için bir standart olan MIDI sağlamaktadır. MIDI; birbiriyle bağlı olan aletlerin herbirini kontrol etmenizi ve SP-280™ i 16-parti multi-timbral bir sound modül olarak kullanmanızı sağlar.

 
     

30 yüksek-kalite sound

Akustik ve elektronik piyano soundları dahil, SP-280, orglar, klavsenler, harpsikord, yaylılar ve daha fazlasını içeren 30 zengin,etkileyici ve yüksek-kalite soundu içermektedir. Ayrıca; iki soun-du birlikte çalmanızı sağlayan bir LayerModu, ve klavyeyi sol ve sağ olarak bölen bir Partner Modu bulunmaktadır, bu şekilde iki kişi pitch™ lerin aynı dizisini çalabilirler. Bunun yanısıra, iki kulaklık jakının bulunması, SP-280™ i, iki, kişinin birlikte çalarak keyif almasına uygun hale getirir.

  SP-280
     

Üç efekt

Üç efekt bulunmaktadır: brilliance, tonun parlaklığını ayarlar; reverb, bir konser salonu doğal ambiyansına (yankılanma) benzetir, ve chorus genişlik ilave eder

  SP-280
     
Volüm hacmini sağlayan yüksek-çıkışlı amplifikatör

SP-280 üzerinde herbiri 22 Watt çıkış gücü olan iki amplifikatör bulunur, ve çok yüksek kalitede-dir. Fazlasıyla zenginlik, derin baslar ve parlayan tizler sağlayan SP-280 amplifikatörleri çok da-ha etkileyici piyano tonları sağlar. Hoparlörler yüksek volüm ürettiklerinden, bir PA sistem bağlamaya gerek olmadan küçük bir canlı etkinlik için verimli gücü sağlamaktadır.
     

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Güvenli ödeme sistemimizle (Tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar) alışveriş yapabilirsiniz Havale/EFT/PTT ile siparişlerinizde ödeme yaptığınızı bize bildirmeniz yeterlidir.

Ürünlerimiz sıfır, 2 yıl garantili olup yapım hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir.

FİNANSBANK ENPARA Öner Yavuz TR970011100000000058334368 Finansbank ATM (Bankamatik) lerinden kartsız işlemi seçerek ücretsiz ödeme yapabilirsiniz

PTT İLE : POSTA ÇEKİ HESABI Öner Yavuz 5710134

Ödeme Seçenekleri

Tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar) site üzerinden güvenli ödeme sistemimizle alışveriş yapabilirsiniz
Havale/EFT/PTT ile siparişlerinizde (aşağıdaki hesaplarımızdan birine ödeme yapıp ) ödeme yaptığınızı (0212 321 50 10 - 0555 557 69 18 nolu telefonlardan, WhatsApp dan veya oneryavuz@hotmail.com dan) bize bildirmeniz yeterlidir.

FİNANSBANK ENPARA Öner Yavuz TR970011100000000058334368 
(Finansbank ATM - Bankamatik lerinden kartsız işlemi seçerek ücretsiz ödeme yapabilirsiniz)

PTT İLE : POSTA ÇEKİ HESABI Öner Yavuz 5710134

Ürün Garantisi

Ürünlerimiz sıfır (açılmamış kutusunda), 2 yıl garantili olup yapım hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir

Kargo Garantisi ve Süresi

Ürünlerimiz kargo hasarlarına karşı garantilidir, Kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte olup, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir.

ShopPHP E-Ticaret | v4