Korg KingKorg (Synthesizer)

  • Ürün Kodu :134763
  • Marka :KORG

memnuniyet garantisi

Canlı performans için tasarlanan tam donanımlı, 61-tuşlu analog modelleme synthesizer
Yeni başlayan için anlaşılabilir, uzman için tatminkar olan güçlü osilatörler
Klasik enstrümanlarınsoundunu yeniden üreten modellenmiş filterler
Sounda son dokunuş ilave eden üç masterefekt bölümü (herbiri altı efekt tipi ile)
Zengin overtone™ lar ve güçlü distorsiyon ilave eden vakuumtube sürücü devresi
Sezgisel işletim için tasarlanmış yeni panel düzeni
Bir Korgmonotribe ya da MS-20™ yi kontrol etmenizi sağlayan CV/GATE OUT jakı
Programları yönetmenizi sağlayan librarian yazılım için destek
 
kingkorg
 
kingkorg
 
 
 
 
 

Yeni başlayan için anlaşılabilir, uzman için tatminkar olan güçlü osilatörler

KingKORG; yoğun ve zengin soundlar üretmenizi artı yenilerde geliştirilen XMT modellenen so-und donanımı sağlayan 3-osilatör x 2-timbre tasarım özelliğindedir. XMT (XpandedModeling Teknolojisi) Korg™ a aittir. XMT; işletimi basit tutarken, geniş çeşitlilikte sound sağlamak üzere özellikle oluşturulmuştur. Geleneksel bir synthesizer içinde, sound-oluşturma işleyişi, tüm resmi görmenizi zorlaştıran, osilatörsetlemelerini teker teker ayarlamanıza ihtiyaç gösterir. Tersine, King KORG, kolay ve hızlı olarak sahne-hazır soundları şekillendirmenizi sağlayan osilatörlersa-yılarının ve çeşitli tiplerinin kombinasyonlarını içeren önceden-setlenmişalgoritimler sağlar. Osilatöralgoritimlerinin geniş dizisi, son derece sahşisoundlar oluşturmak üzere çok sayıda se-çim sağlayan çok sayıda PCM/DWGS algoritimlere ilave olarak, bir analog synthesizer™ den bek-lediğiniz sawtoothwave, squarewave, ve noise- seçimleri de içermektedir.

 
     
Filter  

Klasik enstrümanlarınsoundunu yeniden üreten modellenmiş filterler

FilterKingKORG tasarlanırken, bir synthesizer™ ın karakteri için en önemli olan filter bölümüne azami dikkat gösterilmiştir.

Filterlerin farklı türü, analog modellemeye geldiğinde büyük bir avantaj sağlar ve KingKORG™ un filterlerine benzersiz bir esneklik verir. Gerekli olan analog modelleme filter tipleri türüne ilave olarak, 70™ lerdekilead ve bass için kullanılan analog monofoniksynth™ lerini, 80™ lerin yeni dalga müziği içinde kullanılan polifonik synth™ leri ve Korg™ un klasik MS-20 analog synth™ ninfilterleri-ni üreten doğru filter modellerine de sahip olacaksınız.

     

Soundunuza son bir dokunuş katan, herbiri için altı efekt tipi ile, üç master efekt

KingKORG; herbiri için altı efekt tipinden bir seçim yapmanızı sağlayan üç master efekt slotuna sahiptir: Distortion ve amp simülatör gibi türler ile PRE FX; phaser, chorus ve tremolo gibi klasik efektler ile MOD FX; ve hallreverb ve modulationdelay gibi ambiyans efektler ile REV/DELAY.
Herbirefektprosesör, efekt tipinin seçildiği özel bir ön panel kadranına sahiptir. İdeal efekt tipi-ni seçmek için, sonucu duymak üzere kadranı döndürün, ve istediğiniz efekti ayarlamak için bu kadranın altında bulunan FX kontrol düğmelerini kullanın.

 
     

Vokoder fonksiyonu

Vocoder: Yapısındaki vokoder, synthesizer konuşuyormuş gibi bir efekt oluşturarak, soundumodifiye et-mek üzere üzerindeki mic girişinden audio kullanmaktadır. KingKORG™ un vokoderi, tonalkarak-teri dramatik olarak modifiye etmek üzere FormantShift ve de sesli bir soundu ™dondurmanı-zı™™ ve bunu tuşları kullanarak çalmanızı sağlayan FormantHold özelliklerine sahiptir. KingKORG™ un çift-timbre yapısına teşekkürler, böylece vokoderi başka bir timbre, ya da tamam-layan bir sound veya bir modülasyon kaynağı olarak kombine edebilirsiniz.

  Vocoder
     

Görsel patch fonksiyonu

Birçok klasik synthsizer üzerinde (MS-20 gibi), sinyal akışı, bir elemanı başka bir elemana fizik-sel olarak patch kablolar kullanarak yeniden-yapılandırılmaktadır. KingKORG, bu fonksiyonu sezgisel bir Virtual Patch sistem ile sağlamaktadır. Herbirtimbre için altı adet Virtual Patchtah-sisi ile, EG, LFO, ya da joystik hareketi gibi kontrol sinyalleri, çok daha fazla sound-şekillendirme olanakları için bir parametreyi modüle etmenizi sağlayan pitch ya da cutoff gibi soundparamet-relerine görsel olarak bağlanabilir.

 

Step arpejitör fonksiyonu

Step arpejitör, klavye üzerinde tuttuğunuz akora göre bir arpej cümlesini ( kırık akor) otomatik olarak üretir. Altı adet arpej tipinden seçim yapabilir ve çok çeşitli performans olanakları keyfi için herbir adımın süresini, aralığını, ve on/off durumunu belirleyebilirsiniz.

     
Panel  

Sezgisel işletim sağlayan yenilerde tasarlanmış panel düzeni

Yenilerde tasarlanan panel, edit yaparken ihtiyaç duyduğunuz konrollar üzerine odaklanan blok-lar içinde düzenlenmiştir. Bir analog synthesizer™ ın sinyal akış konseptini yansıtırken, KingKORG™ un ön paneli günümüz teknolojisinin tam avantajını kullanmaktadır.

Örnek olarak; osilatör bölümü, halihazırda seçili olan algoritmin adını gösteren kendi özel ekra-nına sahiptir. Tanımlayıcı adları görmek için bu ekranın yanında bulunan kadranı döndürebilir ve ANALOG ya da DWGS gibi kategorilerin başlangıcına atlamak üzere kadranı itebilirsiniz. Kont-rol düğmeleri, bir analog synthesizer™ ın mükemmel özelliğinden keyif almanızı sağlayarak so-undu dönüştürmek için düğmeleri çevirmek herbirosilatör için çok etkili ve önemli paramet-relere verilebilir. Ayrıca; farklı efektleri denemeyi kolaylaştıran ve bunların nasıl değiştiğini duy-mayı sağlayan üç master efektin herbiri için özel kadranlar da bulunmaktadır. Kendinden-aydın-latmalı organik EL ekran kullanıldığından, loş ışıklı bir sahnede ya da direkt gün ışığında bile görünürlük mükemmeldir.

     

200 yapısal preset program

KingKORG; Synth, Lead, Bass gibi sekiz kategori içinde düzenlenmiş 200 sahne-hazır programın farklı bir seçimini sağlar. Piyano, elektrik piyano, org ve klavinet gibi çok sayıda PCM sound da-hil, canlı performans için ihtiyaç duyduğunuz esas soundlardan seçim yapabilirsiniz. Klasik synt-hesizer™ lardan gelen filterlerin izinden yürüyen KingKORG™un becerisi için teşekkürler. Ufkunu-zu genişleten yeni ve ilham veren soundlar ile birlikte, favori klasik ve modensonglarınızı çal-mak üzere mükemmel tanıdık ve otantik soundlar bulacaksınız. Ayrıca, kendi soundlarınızdan 100 adetini depolamak üzere bir user alan da bulunmaktadır.

 
     

Monotribe ya da MS-20™ yi kontrol etmenizi sağlayan CV/GATE OUT jakı

monotribe
CV/GOUT jakı; bir KORG monotribe ya da MS-20™ yi kontrol etmek için bir analog sinyal kullan-manızı sağlar. monotribe™ ı çalmak üzere KingKORG™ un klavyesini kullanmanızı sağlayan mono-tribe için özel bir kablo içindedir.

  monotribe
     
Programları yönetmenizi sağlayan librarian yazılım için destek

KingKORG™ u bir USB kablo yoluyla bilgisayarınıza bağlayarak ve librarian yazılımı kullanarak, programları bilgisayarınız üzerinde rahatça yönetebilirsiniz. Librarian yazılım Korgwebsite™ sin-den ya da lokalKorg distribütörü website™ sinden ücretsiz olarak indirilebilir.
     
 
     
     
Demo Videolar
Korg KingKORG Modeling Synthesizer Product Overview   KingKORG Preset Sound Demo
;  
Future Funk by Akihiro Horikoshi   Mellowness by Akihiro Horikoshi
 
     

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Güvenli ödeme sistemimizle (Tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar) alışveriş yapabilirsiniz Havale/EFT/PTT ile siparişlerinizde ödeme yaptığınızı bize bildirmeniz yeterlidir.

Ürünlerimiz sıfır, 2 yıl garantili olup yapım hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir.

FİNANSBANK ENPARA Öner Yavuz TR970011100000000058334368 Finansbank ATM (Bankamatik) lerinden kartsız işlemi seçerek ücretsiz ödeme yapabilirsiniz

PTT İLE : POSTA ÇEKİ HESABI Öner Yavuz 5710134

Ödeme Seçenekleri

Tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar) site üzerinden güvenli ödeme sistemimizle alışveriş yapabilirsiniz
Havale/EFT/PTT ile siparişlerinizde (aşağıdaki hesaplarımızdan birine ödeme yapıp ) ödeme yaptığınızı (0212 321 50 10 - 0555 557 69 18 nolu telefonlardan, WhatsApp dan veya oneryavuz@hotmail.com dan) bize bildirmeniz yeterlidir.

FİNANSBANK ENPARA Öner Yavuz TR970011100000000058334368 
(Finansbank ATM - Bankamatik lerinden kartsız işlemi seçerek ücretsiz ödeme yapabilirsiniz)

PTT İLE : POSTA ÇEKİ HESABI Öner Yavuz 5710134

Ürün Garantisi

Ürünlerimiz sıfır (açılmamış kutusunda), 2 yıl garantili olup yapım hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir

Kargo Garantisi ve Süresi

Ürünlerimiz kargo hasarlarına karşı garantilidir, Kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte olup, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir.

ShopPHP E-Ticaret | v4