Korg LP380-WH Dijital Piyano

  • Ürün Kodu :134756
  • Marka :KORG

memnuniyet garantisi

Müzik ve zerafet buluştu.
Yeni renkler!

KORG LP-380; göze batmayan, ince, yer-tasarruflu & şık bir tasarım içinde parlak bir piyano soundunu kombine etmiştir. Şimdi, seçim yapabileceğiniz iki yeni renk varyasyonu bulun-maktadır. Yüksek bir kalite ve görsel estetik sağlayan LP-380-RW gül ağacı kaplamasıyla övünç kaynağıdır. LP-380-BKR, ™Canlı Kırmızı ve Şık Siyah ™ olarak iki renk kaplaması ile mükemmel bir renk kombinasyonu özelliği taşır. Mevcut modelleri içeren, ™BK (Siyah), WH (Beyaz) ve RD (Kırmızı) ile beraber, dekorasyonunuza zerafet içinde uyacak toplam 5 renk-ten seçim yapabilirsiniz.
 
LP-380 BK
 
LP-380 WH
 
LP-380 RD
 
Evinize stil katacak ince yapılı bir tasarım ile otantik grand piyano deneyimi

LP-380, göze batmayan, ince yapılı tasarımı içinde parlak bir piyano soundu sunmaktadır. Üstü düz olan mobilya kasası, tuş kapağı kapalı olduğunda bile şık bir görünüme sahiptir. Korg™ un ayırıcı bir özelliği olan RH3 tuş-yatağı etkileyici performanslar sağlarken, yüksek çıkışlı amplifikatör ve hoparlörler de gerçekçi bir piyano soundunu doğru olarak üretir.
 
     

Japonya™ da ustalıkla oluşturuldu.

Son derece beğenilen RH3 tuş-yatağı özelliğine sahip olan prestijli LP-380, mevcut son dere-ce kaliteli bazı digital müzikal enstrümanları üretiminden kazanılmış olan deneyim ve uz-manlık ile usta kişiler tarafından Kyoto, Japonya™ da gururla oluşturulmuştur. Amacımız tüm müşterilerin memnun kalmasıdır, ve biz, şimdi ve gelecek yıllar için müzisyenlerin çalmak-tan keyif alacağı piyanolar ürettiğimiz için gurur duymaktayız.

 
     

İnce yapılı ve şık tasarım
Kyoto, Japonya™ da uzman usta kişiler tarafından üretilen yüksek-kalitede müzikal enstrüman
Çalmaktan keyif alınacak zengin, dinamik akustik piyano soundları
Verimli ses üreten yüksek-çıkışlı ampli bölümü
RH3 (Gerçek Ağırlıklı Tokmak Hareketli 3) klavye
Küçültülen kasa, paket boyutu ve azaltılan ağırlık
Yarı-damper desteği ile üç-pedal tasarımı

     
LP380  

İnce yapılı ve Şık Tasarım

LP-380, iç dekorasyonunuza uyacak bir stil ile tasarlanan digital bir piyanodur. Yalnızca 26 cm derinliğe sahiptir, bu incelik her yere uyması için yeterlidir. Üstü düz olan ahşap tuş kapağı, çal- madığınız zamanlarda da odanıza zarif bir şekilde uyacaktır.

Kapağın, nazikçe kapatılması gereken yumuşak bir indirme mekanizması kullandığını unutmayınız.

İnce yapılı ve şık kasası aynı zamanda bir sağlamlık duygusunu da yansıtmaktadır. RH3 klavye, üç pedal, ve geniş-çaplı hoparlörler muhteşem bir piyano-çalma deneyimi ve zengin piyano so-undu sağlamaktadır.

Çalmaktan keyif alacağınız zengin Piyano Soundları

Mümkün olduğunca bir akustik piyano çalma duygusunu vermek için, soundu, çalma dinamikle-rinize göre dört piyano örneği arasında değiştirebilirsiniz. Ustaca dokunuşlardan güçlü kreşen-dolara kadar, sound çalışınıza gerçekçi olarak yanıt verecektir. Özel olarak, Klasik Piyano ve Grand Piyano soundları, bir akustik piyanonun damper pedalını basılı tuttuğunuzda oluşan ve piyanonun tüm soundunun çok daha hoş ve keyifli çalınmasını sağlayan, damper rezonansı ger-çekçi olarak üretir.

     

30 Yüksek-Kalite Sound

Piyano ve elektrik piyano ile başlayan, toplam otuz adet etkileyici ve yüksek-kalite sound bulun-maktadır. Ayrıca, iki soundun birlikte çalınmasını sağlayan bir LayerMod, ve klavyeyi sol ve sağ bölge olarak bölen bir Partner Mod bulunmaktadır. Bu şekilde, iki kişi aynı anda aynı pitch dizi-sini çalabilir. İki kulaklık jakı, LP-380™ i iki kişinin birlikte çalarak keyif almasını olanaklı kılar. Ayrıca, dönem enstrüman toplulukları ile tarihsel otantik performansları destekleyen dokuz farklı temperament™ den seçim de yapabilirsiniz.

 

Otantik Vintage Elektrik Piyano Soundları

Bir müzikal enstrüman üreticisi olan Korg, elektrik piyano soundlarına özel vurgu yapmıştır. Bu soundlar yalnızca dokunuşunuza yanıt veren tonu üretmezler, aynı zamanda bir tuşu bıraktığı-nız zaman oluşan ince sesi de üretirler. Soul müzik içinde son derece kabul gören tonların bazı-ları kadar 60™ ların ve 70™ lerin pop müziği içinde kullanılan çok sayıdaki soundları kapsayan, altı tür sağlanmaktadır.

     
Üç efekt

Üç efekt bulunmaktadır: brilliance tonun parlaklığını ayarlar, reverb bir konser salonunundoğal ambiyansına ( yankılanma) benzer, ve chorusgenişlil ilave eder
     
 

Yüksek-çıkışlı Ampli ve Hoparlör bölümü

Amplifikatör (22W x 2); mükemmel olarak zengin ton ile etkileyici piyano soundları, dolgun pes-ler, parlayan tizler ve muhteşem rezonans üreten, kendi sınıfının en yüksek çıkışı ile övünç kay-nağıdır. İki geniş-çaplı 10 cm hoparlörler, çok daha zengin derinlik için soundun yankılanmasını sağlayan kabin içine yerleştirilmiştir.Hoparlörlerin klavyenin altına yerleştirilmesi, çok daha bü-yük gerçekçilik sağlayarak, soundun tüm piyanoyu sarıyor olduğu duygusunu oluşturur.

     
 

Gerçek Ağırlıklı Tokmak Hareketli 3 Klavye

Gerçek Ağırlıklı Tokmak Hareketli 3 (RH3) klavye; yukarıda çaldığınızda daha hafif olan ve bas perdesi içinde daha ağır yanıtı ile, bir grand piyanoda bulunan aynı çalma deneyimini üretir. Tekrarlanan tuş vuruşlarına karşı geliştirilmiş yanıt ile, hızlı pasajlarda bile icra edenin ifadesini bozmadan üretilebilir.
 

Ayrıca, soundu etkileyecek çalma dinamiklerinizi belirlemek üzere üç seviyeden birini seçmenizi sağlayan bir KeyTouch Control fonksiyonu bulunmaktadır. Bu, enstrümanınızı, klavyenize doku-nuş olarak, kişiselleştirmenizi sağlamaktadır. Çevresel bir bakış açısı ile, klavyenin tokmakların-da kurşun kullanılmamıştır.
     
Kasa boyutunun küçültülmesi ve ağırlığın azaltılması

Kullanıcının enstrümanı hareket ettirmesi ya da taşıması gerekeceği düşüncesi içinde, LP-380, önceki modele (LP-350) göre yaklaşık 5kg hafifletilmiştir. Böylece hem montaj güvenliği arttı-rılmışhemde hareket ettirme ve taşıma daha kolaylaştırılmıştır.
 
 

LINE OUT jakı

LINE OUT jakını (stereo mini jak) , enstrümanınızıamplifikatörlü hoparlör sistemine ya da bir kayıt cihazına bağlamak için kullanabilirsiniz.

     
Mükemmel Pedal Performansı

LP 380; hem damper hem de soft pedal üzerinde gerçek yarı-pedallama desteği içeren, bir konser grand piyano üzerinde normal olarak bulunan üç pedala da sahiptir. Bu pedallar, LP-380™ i, bir otantik piyano çalma deneyimi için, mükemmel pozisyon sağlayacaktır.
 
MIDI olanağı

LP-380, elektronik müzikal enstrümanlar ve bilgisayarlar arasında transfer edilen performans data için birleşik bir standart olan MIDI™ ye sahiptir. MIDI, bağlı aletlerin birbirini kontrol etme-sini ve LP-380™ in bir 16-parti multi-timbralsoundmodül olarak kullanılmasını sağlar.


Metronom
Yapısında bulunan metronom; ölçü işaretlemelerini, tempoyu ve volümü ayarlamanızı sağlar. Ayrıca, vurgu için bir zil sesi kullanabilirsiniz.

     

Premium Japan quality

The KORG LP-380 digital piano features a Real Weighted Hammer Action (RH3) keyboard that divides the hammers into four different weights, with a heavier feel in the low register and a lighter feel in the high register. The entire process of making the LP-380, from making this keyboard to assembling the complete instrument, is carried out in Miyama-cho, Nantan-shi, located in the Nantan region at the center of Kyoto prefecture that is one of Japan's most famous tourism spots, noted for its preservation of numerous historic houses.

     
 
KORG chose Miyama, Kyoto for production of the LP-380 to ensure consumers a high-quality electric piano at an affordable price.

High-performance electronic pianos simply cannot be mass-produced and are made in small lots resulting in superior quality and no waste. Instead of mass production, the best practice is to use the cell production method in which the production line is split into a number of self-contained units. Each team or cell is responsible for the steps to complete the product.
 
Because these instruments are made in small numbers, there is a high level of efficiency and teamwork among a group of skilled workers.The people of Miyama are raised to value human contact and possess a high level of respect for others. They have strong character that is deeply rooted with good morals. These characteristics are what enable the workers to pour their heart into creating these instruments
     

KORG LP-380 MADE IN JAPAN / Ujidenki Industry CO, LTD Miyama Factory Tour

     

     

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Güvenli ödeme sistemimizle (Tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar) alışveriş yapabilirsiniz Havale/EFT/PTT ile siparişlerinizde ödeme yaptığınızı bize bildirmeniz yeterlidir.

Ürünlerimiz sıfır, 2 yıl garantili olup yapım hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir.

FİNANSBANK ENPARA Öner Yavuz TR970011100000000058334368 Finansbank ATM (Bankamatik) lerinden kartsız işlemi seçerek ücretsiz ödeme yapabilirsiniz

PTT İLE : POSTA ÇEKİ HESABI Öner Yavuz 5710134

Ödeme Seçenekleri

Tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar) site üzerinden güvenli ödeme sistemimizle alışveriş yapabilirsiniz
Havale/EFT/PTT ile siparişlerinizde (aşağıdaki hesaplarımızdan birine ödeme yapıp ) ödeme yaptığınızı (0212 321 50 10 - 0555 557 69 18 nolu telefonlardan, WhatsApp dan veya oneryavuz@hotmail.com dan) bize bildirmeniz yeterlidir.

FİNANSBANK ENPARA Öner Yavuz TR970011100000000058334368 
(Finansbank ATM - Bankamatik lerinden kartsız işlemi seçerek ücretsiz ödeme yapabilirsiniz)

PTT İLE : POSTA ÇEKİ HESABI Öner Yavuz 5710134

Ürün Garantisi

Ürünlerimiz sıfır (açılmamış kutusunda), 2 yıl garantili olup yapım hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir

Kargo Garantisi ve Süresi

Ürünlerimiz kargo hasarlarına karşı garantilidir, Kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte olup, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir.

ShopPHP E-Ticaret | v4