Korg SV1-BK-88 Tuş (Vintage Piyano)

  • Ürün Kodu :134753
  • Marka :KORG

11,329.00 TL


Taksit Seçenekleri
memnuniyet garantisi

SV-1, 2009 yılından beri dinleyicileri büyülemiştir. Takdir edilen Korg SV-1 Stage Vintage Piyano, şimdi şık mat siyah görünümü ile mükemmelliği yakalıyor:
SV-1BK Siyah
 
Evde şık duran, yuvarlak hatlara sahip SV-1BK sahne üzerinde de seçkin bir görünüş verir. Retro-stil kontrolları ve yumuşak siyah mükemmelliği ile, SV-1BK™ nın cazibesi ve çalınabilirliği bilinmektedir! İsteğe bağlı olarak, işe-hazır yuvarlanır soft çantası ile birlikte katlanır siyah ayağı mevcuttur.
 
Piyano ile başlayalım. SV-1BK, bir Japon Grand Piyano, bir Alman Grand Piyano, bir otantik upright, ve daha fazlasını içeren çok sayıda piyano soundları sağlamaktadır. Daha sonra Vintage vardır. SV-1BK StageVintage Piyano, tek bir enstrüman üzerinde hiç bulunmayan elektro-man-yetiğin en faydalı özetini, transistörünü, bant-işleyişini, analog olmasını ve ilk digitalkeyboard-larını sağlamaktadır. Korg™ un kullandığı RX (Real EXperience) teknolojisinin ustalığı, tam ifade dizisini ve orijinal dinamikleri doğru olarak sağlayarak, herbirsoundu detaylandırmış ve otantik yeniden-oluşturulmasını sağlamıştır. Ancak Korg için bu bile yeterli değildir. SV-1BK, ayrıca, bu soundlara kendi orijinal parlaklıklarını veren, efekt pedallara, amplifikatörlere, hoparlör kabin-lerine ve stüdyo tekniklerine girişi de sağlamaktadır. Bütün bunlar, hep birlikte, popüler klavye çalan nesillerin tanımladığı soundlara girişi parmak uçlarınıza getirir. 
 
Akılda yer alan performans ile tasarlanan, SV-1BK yı çalmak bir zevktir. Öncelikle deneyiniz, si-zi ne kadar heyecanlandırdığını anlayacaksınız. RH3 Gerçek Ağırlıklı Tokmak Hareketi, sağlam ve güven veren duyarlılığı ile Korg™ un en son tuş-yatağıdır. Menüyü unutun. Bankları ve prog-ramları asla aklınızda tutmayın. Ekranlara bakmayı bırakın. SV-1BK ile, aradığınız soundu çevir-mek üzere açıkça etiketlenmiş düğmeleri kullanan tüm ön panel her zaman canlı olacaktır. Hızlı çağırma için sekiz Favori setlemenizisave etmeniz, bir oto radyosu üzerinde bir istasyonu save etmeniz kadar kolaydır. 
 
En iyi olan Korg SV-1BK , vintage enstrümanları sabit olarak toplamaya ve kullanmaya , ekono-mik, güvenilir ve bakım-gerektirmeyen bir alternetif sağlamaktadır. Genel eğilimi ve orijinal enstrümanların kalbini yansıtan retro-şık görünüşü ile kabin stili (ve isteğe bağlı siyah ayağı) SV-1BK™ yı çalınabilecek bir enstrüman olarak açıkça tanımlamaktadır.

 
BK 73 Key Model
73-key
 

 

BK 88 Key Model

88-key
 
 
Soundlar
Vintage FX chain ve amp modelleme
Sezgisel ve basit interface
Klavye, ayar eğrileri
Retro stil
Bağlanabilirlik
Editor/Kütüphane Yazılımı
 

SV-1 Introduction Video

 

SV1 - Editor Advantages

 
     

Jack Hotop Plays the SV-1 at Winter NAMM 2010

 

Elbow's Craig Potter and the SV-1

 
     

Frank McComb and Stage Vintage Piano

 

Greg Phillinganes and the Stage Vintage Piano

 
     
Soundlar
 
SV-1 BK içinde, elektrik piyanolar, akustik piyanolar, orglar, yaylılar ve synth™ lerden karşılanan 36 sound bulunur. Enstrümanın herbir kategorisi vazgeçilmez olan klasikler ile başlar ve daha sonra, kendi dönemlerinin soundtrack partileri bulunan bazı nadir ve benzersiz enstrümanlara doğru giden diğer ürünler ile devam eder. Bu şekil içinde, elektro piyanolar yedi-tarz hız deği-şimli bir ™tine™™ versiyon ile başlar, klasik ™reed™ temelli model ile devam eder, ve daha sonra bir vintage analog ™electra™™ enstrüman ve de 80™ lerin ortalarına ait iki farklı Japon digital klasikleri içine hareket eder. Akustik piyanolara; Hem Alman hem de Japon grand piyano devlerinin üç-tarz stereo versiyonlarını içeren akustik piyanolar, çok özel bir upright piyano, küçük-işler için çok fazla istenen bir mono piyano, 70™ lerin ve 80™ lerin son yarılarına ait Japon elektro-akustik varyasyonlar, artı bazı harman yapılmış soundlardahildir. Orglar; Bir imza olan Amerikan tüp-işletmeli konsol orgların ilk bilineni ile birlikte, klasik tonewheel™ in üç varyasyonunu, artı ünlü İngiliz ve İtalyan kombo orglarının çoğunu içermektedir. 
 
Klav™ lar; tonalsetlemelerin dört varyasyonunu, artı benzersiz ve özel bir sound için bir ayıklan-mış-kamış mekanizması kullanan aynı imalatçının ilgili klavyesini içermektedir. Gerçek, band-te-melli, ve analog yaylılar; koro; ve bir çift dolgun analog synthsound içine ilavedir ve siz icra et-mek üzere soundların inanılmaz çok yönlü bir paletine sahip olacaksınız. 
 
Core enstrümanların herbiri, farklı hızlarda tine, key-off, damper ve tokmak gürültüleri dahil doğru bir şekilde örneklenmiştir. Hatta piyanolarımızın doğruluğunu arttırmak için piyano ka-binlerinin rezonansını bile örnekledik. RX Experience olarak adlandırılan bu detaylı özen SV-1BK™ nın bir keyifle çalınmasını sağlamaktadır. Elektro-mekanik efsaneleri çağrıştıran, yeniden doğmuş bir üç boyutlu sound ile ellerinizin altında hayat buluyor.
 
73 Key Model
sv-1 bk73
88 Key Model
 
sv-1 bk88
sound  

Vintage FX chain ve amp modelleme

SV-1™ in muhteşem soundgenerasyonu, tüm bypass™ ın mümkün olduğu, sinyal ilerlemesinin altı ayrı sahnesini içermesi ile daha da geliştirilmiştir. 


EQUALIZER (bass, middle ve treble) 
Ön panelden kontrol edilebilen EQ, gerçek zamanlı olarak soundunuzuntonal kalitesini sekillen-dirmenizi sağlar. 

PRE FX (Compression, Boost, U-Vibe, Chorus/Vibrato, Tremolo, Wah) 
Bu bölüm, soundunuza ön-işlem olarak gerekli efektleri ya da Korg™ un efsane gitar efektleri tasa-rımcıları tarafından modellenen bazı klasik efektler ile bazı vintage vibrasyonlar sağlar. Wah ile fanki elde etmek için bir sweep pedal (yani, Korg™ un EXP-2 ya da XVP-10) ilave ediniz. 

AMP MODEL (Ampli Modelleme, kabin simülasyonu ve gürültü azalma) 
Ampli kafası ve hoparlör kabinlerinin varlığına renk, sürüş ve keskinlik ilavesi mevcuttur. Artı, Korg™ un özel ValveReactordevreselliği, ancak bir gerçek tube™ un sağlayacağı sıcaklığı ve dolaş-mayı ilave eder. 

MODULATION FX (Chorus 1 & 2, Phaser 1 & 2, Flanger ve Rotary) 
Çoğu bilinen basmalı-kutu pedallardan bazıları, bu efsane tınıların bulunduğu imza soundları size sunmak üzere yeniden oluşturulmuştur. Korg™ un rotary hoparlör öykünmesi, herhangi bir org sounduna güvenilir olarak nüans ve hareket ilave eden en iyilerden biri olarak uzunca bir zaman takdir görmüştür. 

REVERB/DELAY (Room, Plate, Hall, Spring, TapeEcho ve Stereo Delay) 
Klasik bir band-eko, artı tempo-temelli bir digitaldelay bir tap tempo switch™ i ile komple ile birlikte reverb™ in dört tipi bulunmaktadır. 

LIMITER 
Zincir içindeki bu son adım, baştan başa tüm soundların sizin seviyenizde dengede kalmasını sağlar, ve yalnızca kapsadığı bilgisayar editor/librarian yazılımı yoluyla ayarlanabilir.

     
Sezgisel ve basit interface
 
User interface, akılda olan performansa göre tasarlanmıştır; her gerekli kontrol, menüler ya da çok düğme kullanımı olmadan, hızlıca ön panelden girilebilen konumdadır. Rotary düğmeler, düğmenin pozisyonunu göstermek için aydınlatıcı LED™ leresahiptir, ve orijinal setlemelerires-tore etmek üzere basılabilirdir. Gerçekten hızlı değişiklikler anlamında, SV-1BK , sekiz Favori sound ve setlemelerinizi anında çağırmanız için sekiz adet araba-radyosu stilinde düğmeye sa-hiptir. Bir Favorinin hafızaya atılması aynı derecede kolaydır. Tercih ettiğiniz setlemeleriniz için kontrolları basitçe ayarlayınız, daha sonra Favori düğmelerinden birine basınız ve basılı tutunuz, düğme yanıp söndüğünde, yeniden basınız. Setlemeleriniz hafızaya atılmıştır.
  rh-3
     
valve  
Klavye, ayar eğrileri
 
SV-1 BK™ nın hem 73 hem de 88 tuşlu versiyonları üzerinde, Korg™ un en iyi kademeli-tokmak hareketli (HN3)  klavyesi  bulunmaktadır. FUNCTION düğmesi; equal, grandpianostretch, elec-tricpianostretch, electricgrand, uprightstretch, detuned ve iki user-tanımlanabilir tipler dahil (editor/librarian yazılım kullanımı ile yapılandırılabilir), sekiz farklı ayar eğrisi sağlar. Genel ayarlamaya da FUNCTION düğmesi yoluyla girilebilir ve EQ treble kontrol kullanılarak ayarlana-bilir. Bu mod içindeyken, konser pitch (LA=440), treble kodlayıcı pot™ a basılaraktan hızlıca çağı-rılabilir. SV-1 BK herhangi bir tuşa transpoze edilebilir.
     
Retro stil
 
Göze çarpan, kıvrımlı hatlara sahip yapısıyla, SV-1 BK gerçekten her yerde ilgiyi üzerinde topla-maktadır. Retro-stil kontrolları ve çarpıcı metalik kırmızısı (73-tuş) ya da karbon yeşili (88-tuş) mükemmelliği  ile birleştiğinde, SV-1 BK™ nın  çekiciliği ve -çalınabilirliği harmanladığını anlıyo-ruz!  İşe-hazır yuvarlanır bir yumuşak çanta ile beraber isteğe bağlı olan ayarlanır ve katlanır krom ayağı da mevcuttur.
  Favorites
panel1
 
Rotary Slow/Fast, Tap Tempo
     

Bağlanabilirlik

Profesyonel bir klavye tümüyle doğru bağlantıları yapılmadan tamamlanmayacaktır. SV-1 BK; balanslı XLR ve ¼™™ çıkışlar, Sol ve Sağ audio girişler, MIDI In ve MIDI outjakları, USB MIDI Port ve 3 pedal bağlantısı: Damper, Pedal 1 ve Pedal 2 ile donatılmıştır. Damper pedal dahildir ve otantik piyano yanıtı olarak yarı-pedallamayı destekler. Pedal 1, pedalın bir switch tipi olarak tasarlanmıştır, ve bir piyano Sostenuto pedal ya da RotarySpeaker efekt açık olduğunda bir Hızlı/Yavaş  switch olarak çalıştırılabilir. Pedal 2, ya bir sweep-tip pedal olarak muhteşem otantik Wahefektleri için ya da Una Corda (soft) ilavesiyle üç piyano pedal fonksiyonuna giriş ile ilave bir switch pedal olarak kullanılabilir.

 
SV-1
 
Editor/Librarian Yazılım
 
İnanılmaz bir eşlikçi oluşturmak ve enstrümanı kolay kullanmak üzere yola çıkarken, biz çok da-ha fazla teknoloji bulunduğunu bu konuyu daha kavramış olan müzisyenlerin biraz daha deri-ne inmek üzere daha fazla şeyler istediğini biliyorduk. SV-1 Editor/Librarian yazılım, SV-1 paneli üzerinde bulunmayan belli parametrelere giriş dahil, grafik-temelli harika bir programlama sağ-lar. İlave olarak, 36 soundun ve 8 Favorinin her biri için programlama ve tek olarak save edebil-meyi de olanaklı kılar. Bu, kullanıcılara kendi favori setlemelerini paylaşmanın ve değiştirmenin ve de gelecekte daha fazla sound desteği için Korg olarak yolunu gösterir. SV-1 Editor/Librarian Mac ya da PC üzerinde çalışır ve her SV-1 ile birlikte ücretsiz olarak gelir.
 

Main

sv editor

 

RXNoise

sv editor

Backup
sv editor
   
 
 
 

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Güvenli ödeme sistemimizle (Tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar) alışveriş yapabilirsiniz Havale/EFT/PTT ile siparişlerinizde ödeme yaptığınızı bize bildirmeniz yeterlidir.

Ürünlerimiz sıfır, 2 yıl garantili olup yapım hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir.

FİNANSBANK ENPARA Öner Yavuz TR970011100000000058334368 Finansbank ATM (Bankamatik) lerinden kartsız işlemi seçerek ücretsiz ödeme yapabilirsiniz

PTT İLE : POSTA ÇEKİ HESABI Öner Yavuz 5710134

Ödeme Seçenekleri

Tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar) site üzerinden güvenli ödeme sistemimizle alışveriş yapabilirsiniz
Havale/EFT/PTT ile siparişlerinizde (aşağıdaki hesaplarımızdan birine ödeme yapıp ) ödeme yaptığınızı (0212 321 50 10 - 0555 557 69 18 nolu telefonlardan, WhatsApp dan veya oneryavuz@hotmail.com dan) bize bildirmeniz yeterlidir.

FİNANSBANK ENPARA Öner Yavuz TR970011100000000058334368 
(Finansbank ATM - Bankamatik lerinden kartsız işlemi seçerek ücretsiz ödeme yapabilirsiniz)

PTT İLE : POSTA ÇEKİ HESABI Öner Yavuz 5710134

Ürün Garantisi

Ürünlerimiz sıfır (açılmamış kutusunda), 2 yıl garantili olup yapım hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir

Kargo Garantisi ve Süresi

Ürünlerimiz kargo hasarlarına karşı garantilidir, Kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte olup, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir.

ShopPHP E-Ticaret | v4