Korg LP-180 Dijital Piyano-WH

  • Ürün Kodu :134751
  • Marka :KORG

memnuniyet garantisi

KORG LP-180 Dijital Piyano

Sınıfını aşan bir kalite duygusu veren, bu ince yapılı, digitalpiano, güzel ve zengin bir piyano sounduna, klavye kapağına, tek parça bir ayağa ve üç pedal ünitesine sahiptir.
 
LP-180 BK
 
LP-180 BK
 
LP-180 WH
 
LP-180 WH
 
 
Temel noktaları tam olarak sağlayan standart model

Bir digital piyanonun seçiminde örneğin dizaynı gibi birçok önemli nokta vardır. LP-180 siyah ya da beyaz olarak ince yapılı, şık görünüşüyle gelir ve salon düzeninize ve dekorunuza hiç göze batmadan uyar. Başka bir önemli nokta soundun gözden kaçırılmasıdır. KORG, stüdyo kalitesin-de synthesizer™ ler ve klavyelerin üreticisi olarak uluslararası bir üne sahiptir, ve beğenilen piya-nosoundlarını LP-180 içine koymuştur. Bu noktaların tümünü tek tek saymaya gerek yoktur, klavyesi, pedalları, çalış duygusu, ve soundu, elli yıldan daha uzun bir süredir elektronik enstrü-manlar üreticisi olan KORG™ dan bekleneceği kadar tamdır. Eğer seçiminiz LP-180 ise, doğru seçim yaptığınızı bilmenin memnunuyetini yaşayacaksınız.
 
 
     

Güvenilir bir akustik piyano dokunuşu ve duygusu üreten Doğal Ağırlıklı Tokmak Hareketli (Hammer Action-NH) klavye

Doğal Ağırlıklı Tokmak Hareketli klavye; alt dizilerde daha ağır bir dokunuş ve yüksek kayıtlar-da giderek daha hafif hale gelmesiyle, geleneksel bir piyano gibi doğru ağırlıktadır. KeyTouchKontrolun üç düzeyi, orijinal performansın hoş ifadesini koruyarak, çalınan herhangi bir stile bü-yük ölçüde uydurmak üzere klavye yanıtı sağlar.

 
     
 

Klasik piyano performansı için vazgeçilmez olan üç-pedal ünitesi

Piyano performansı için vazgeçilmez olan pedallardır, ve LP-180, bir akustik piyano ile aynı olan üç-pedal ünitesi ile birlikte gelir: damper, soft ve sostenuto. Damper ve soft pedallar, klasik piya-no çalındığında önemli olan nüansları ifade etmenizi sağlayan yarı-pedallama işletimini destek-ler. İki kulaklık jakı bulunduğundan, her zaman derslerde keyif alabileceksiniz.

     

İnce yapılı, şık tasarım

İnce yapılı LP-180, yalnızca 27 cm.derinliğe sahiptir ve her yere sığabilir. KORG™ un bu sınıf ens-trümanlarında ilk kez bir kapak yapılmıştır. Bu, çalmadığınız zamanlarda, enstrümanın salonda zarif ve uyumlu durmasını sağlayacaktır. İnce yapılı ve şık olmanın yanı sıra, gövde tasarımı bir sağlamlık duygusunu da yansıtır.
Klavye kapaklı KORG için bu sınıf içindeki ilk model

Özel uygulama için olanak veren iki kulaklık jakı

 

10 farklı yüksek-kalite sound, artı Reverb ve Chorusefektler

Piano, elektrik piano, vivrafon, borulu org ve yaylılar dahil on farklı etkileyici ve yüksek-kalite sound içinde bulunmaktadır. Ayrıca; sounda yankılanma ve derinlik ilave eden bir reverbefekt, ve zevk alınan bir çalış için sounda geniş bir duygu veren bir chorus efekt de bulunmaktadır.

     

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Güvenli ödeme sistemimizle (Tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar) alışveriş yapabilirsiniz Havale/EFT/PTT ile siparişlerinizde ödeme yaptığınızı bize bildirmeniz yeterlidir.

Ürünlerimiz sıfır, 2 yıl garantili olup yapım hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir.

FİNANSBANK ENPARA Öner Yavuz TR970011100000000058334368 Finansbank ATM (Bankamatik) lerinden kartsız işlemi seçerek ücretsiz ödeme yapabilirsiniz

PTT İLE : POSTA ÇEKİ HESABI Öner Yavuz 5710134

Ödeme Seçenekleri

Tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar) site üzerinden güvenli ödeme sistemimizle alışveriş yapabilirsiniz
Havale/EFT/PTT ile siparişlerinizde (aşağıdaki hesaplarımızdan birine ödeme yapıp ) ödeme yaptığınızı (0212 321 50 10 - 0555 557 69 18 nolu telefonlardan, WhatsApp dan veya oneryavuz@hotmail.com dan) bize bildirmeniz yeterlidir.

FİNANSBANK ENPARA Öner Yavuz TR970011100000000058334368 
(Finansbank ATM - Bankamatik lerinden kartsız işlemi seçerek ücretsiz ödeme yapabilirsiniz)

PTT İLE : POSTA ÇEKİ HESABI Öner Yavuz 5710134

Ürün Garantisi

Ürünlerimiz sıfır (açılmamış kutusunda), 2 yıl garantili olup yapım hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir

Kargo Garantisi ve Süresi

Ürünlerimiz kargo hasarlarına karşı garantilidir, Kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte olup, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir.

ShopPHP E-Ticaret | v4