Cherub Gb2I Iphone Converter.

  • Ürün Kodu :4386  Marka :CHERUB

395.36 TL

memnuniyet garantisi

Cherub Strumtune iPhone, iTouch ve iPad için çoklu tuner ve metronom uygulamasıdır. Bu bir yılı aşkın süre App Store' lardan indirilmekte olup kullanıcılar arasında pratik, ucuz ve güvenilir kullanım imajı sağlamıştır. StrumtuneTM ve kullanıcı deneyimini geliştirmek ve benzer ürünler arasında lider konumunu korumak için, Cherub 2013 başında Strumtune TM Sturm (polifonik) modunu yükseltmiştir.

 

Cherub GB2i - iPhone/iPad için Gitar Arayüzü

 

Cherub Technology’s Strumtune™ is a multifunction digital tuner, tone generator and metronome for the iPhone. Featuring a host of tuning styles, Strumtune calls upon Cherub’s more than 14 year experience in tuner development to make it the most accurate tuner in the iPhone App market.
The Strumtune™ turns your iPhone into a 3-in-1 Metro-tuner, the kind that Cherub has become world renowned for producing for many years.

ACCESSORIES
Its too loud to use the iPhone’s mic? No Problem. Simply plug your instrument directly into the iPhone using the Cherub GB2i Guitar/Bass/ iPhone converter. Keep it inline with the THRU jack. You need a little personal time with your instrument? Plug your earphones into the mini earphone jack and start creating.
Strumtune was developed by Cherub Technology Co., Ltd., Shenzhen, China.
“One Strum, & You’re Done”

FEATURES:
METRONOME
    Classic mechanical metronome interface
    Six time signatures: 2/4,3/4, 4/4, 5/4 and 6/8
    Downbeat indicator: On/ Off .
    Female voice count

TUNER
    Two styles of display: Classic Analog Needle and Strum Tuner™ Polyphonic Tuner
    Supports multiple instruments including Guitar, Bass, Violin, & Ukulele
    Chromatic, Guitar, Bass, Violin, Ukulele
    Guitar & Bass mode only: Flat tuning up to 4 semitones/Open G/Drop D
    Extended tuning range: A0 to C8
    A4 calibration from 430 Hz to 450 Hz
TONE GENERATOR
    Chromatic, Guitar, Bass, Violin, Ukulele
    Guitar & Bass mode only: Flat tuning up to 4 semitones/Open G/Drop D
    A4 calibration from 430 Hz to 450 Hz

REQUIREMENTS
    Internal mic (iPhone, iPad), apple earphones with microphone or external interface device (GB2i Converter iPhone, iPad ,or iPod Touch), another iPhone-compatible instrument cable.

 


Ürünle ilgili bağlantılar

 

 

Havale / EFT (%3) :383.50 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Güvenli ödeme sistemimizle (Tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar) alışveriş yapabilirsiniz Havale/EFT/PTT ile siparişlerinizde ödeme yaptığınızı bize bildirmeniz yeterlidir.

Ürünlerimiz sıfır, 2 yıl garantili olup yapım hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir.

FİNANSBANK ENPARA Öner Yavuz TR970011100000000058334368

Ödeme Seçenekleri

 Tüm banka kartlarıyla tek çekim veya tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar site üzerinden güvenli ödeme sistemimizle sipariş geçebilirsiniz. (Ürün fiyatının altındaki Taksit seçenekleri butonundan taksitleri görebilirsiniz) Havale/EFT ile siparişler için 

FİNANSBANK ENPARA  
Öner Yavuz 
TR970011100000000058334368 

hesabımıza yaptığınız ödemeyi (0212 321 92 38 - 0555 557 69 18 nolu telefonlar, WhatsApp veya oneryavuz@hotmail.com dan bize bildirmeniz yeterlidir.

Ürün Garantisi

Tüm ürünler  sıfır (açılmamış kutusunda), 2 yıl garantili olup, ürünü teslim alınca  yaptığınız kontrolde herhangi bir fabrika-imalat hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Keyfi iadeler için ürün gönderilmemektedir.

Kargo Garantisi ve Süresi

Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte olup, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir. Kargo takip linki mailinize (Mailinizin gereksiz klasörüne düşebilir) gönderilmektedir. Ayrıca 0555 557 69 18 noya tıklayarak whatsap tan takip linki isteğiniz için bize yazabilirsiniz

Alışveriş Sepetim