Korg NanoKey Studio

  • Ürün Kodu :398  Marka :KORG

2,709.76 TL

memnuniyet garantisi

USB veya kablosuz bağlantıyla kullanılabilen, İlham verici hepsi-bir-arada bir MIDI klavye.

nanoKEY Studio klavyesi, tuşları, trigger padleri, touch padi ile ilhamı anında sese dönüştürme imkanı sunuyor. Pille çalıştırılabilir ve kablosuz olarak iPhone/iPad veya Mac/Windows'unuza bağlayabilirsiniz. Hafif ve taşınabilir olması sayesinde seyahatlerinizde size istediğiniz zaman istediğiniz yerde kullanım kolaylığı sağlıyan bir MIDI klavye.

Klavye konusunda çok yetenekli olmasanız bile, Velocity hassasiyetli 25 tuş step-record için size kolaylık sağlar. Ton rehberi özelliği ton içindeki önerilen notaların tuşlarını aydınlatarak daha pratik bir şekilde çalmanızı sağlar. Bu ton bulma özelliği gibi çeşitli performans modları bulunan bu akıllı klavye istediğiniz tuşları kullanarak müzik üretmenize yardımcı olur.

nanoKEYStudio sadece USB üzerinden değil, aynı zamanda kablosuz olarak da bağlantı kurabilir. KORG Gadget ve Apple GarageBand gibi iPhone/iPad müzik uygulamalırna veya Mac/Windows müzik yazılımlarına kolayca bağlanabilir. Can sıkıcı kablolardan kurtularak kolayca ve verimli bir şekilde ekipmanınızın yerini ayarlayabilirsiniz. Dikkatlice ayarlanmasından dolayı düşük gecikme süresi ve yüksek stabilitenin keyfini çıkarın.

Bir mektup kağıdından bile küçük olan nanoKEY Studio, ince yapılı olarak tasarlanmıştır. Bir çantada kolayca taşıyıp dilediğiniz zaman bilgisayarınıza bağlamak için mükemmel bir boyuttadır. Üzerinde bulunan basit, zarif ve şık tasarımlı Beyaz LED aydınlatmalarla her gün kullanmaya doymayacaksınız. Modern tasarımı ile laptop, tablet, akıllı telefon ve benzeri modern cihazlarla uyumludur.

KORG Gadget ile nanoKEY Studio kombinasyonu mobil performansı için mükemmel bir birleşimdir. Bluetooth üzerinden MIDI bağlantısını destekleyen nanoKEY Studio ile cebinizdeki iPhone anında müzik üretimi aracına dönüşebilir. Odanızda, bir kafede, yolda veya dışarda minimal yer ve zaman gereksinimleri ile kendi müziğinizle birleşebilirsiniz.

8 adet velocity hassasiyetli trigger padleri davul performansınızın her dinamik nüansını iletir. Akor çalma modunda Chord scale ayarı, temel olarak seçtiğiniz tona uygun olan en iyi akorları belirleyerek şarkının yapım aşamasını hızlandırır. Ayrıca padlere ses klipleri atayabilirsiniz. Bu padler müzik türü ile sınırlı değildir; hepsi çok amaçlı müzik ürteim gücü sağlar.

Üzerindeki touch pad sayesinde tıpkı kaossilatorde olduğu gibi yazılımsal bir synthesizer'ı kontrol edebilir, veya kaoss pad ile olduğu gibi plug-in efektlerini kontrol edebilirsiniz. nanoKEY Studio basitçe parmağınızın ucuyla pad'e dokunarak başarılı ritm kalıpları ve müzik cümleleri oluşturabileceğiniz bir arpeggiator'a da sahiptir.

Üzerindeki 8 çevrilebilir düğme, synthesizer yazılımlarını, plug-in efektlerini ve DAW mixerlerini kolayca kullanmanızı sağlar.

Özellikler
 

Kontroller: Velocity hassasiyetli 25-tuşlu Klavye (dört velocity eğrisi) 

                  8 trigger pad (Velocity hassasiyeti destekli, dört velocity eğrisi) 
                  8 düğme X,Y pad

Oktav aralığı: -4~+4
Scene Memory: 8

Bağlantılar: USB jack (mikro B tipi)

Wireless Tipi: Bluetooth Low Energy (Apple Bluetooth Low Energy MIDI specification compliant)

Güç kaynağı: USB bus power (USB ile bağlanıldığında)
                      İki AAA pil (Kablosuz bağlantıda; alkalin veya nikel-metal hidrat pil ile)

Pil ömrü: Ortalama 10 saat (fabrika ayarlarında, alkalin pil ile çalıştırıldığında)
* Pil ömrü kullanılan pil çeşidi ve aletin kullanım şartlarına göre değişiklik gösterebilir.

Güç tüketimi: 500mA 'den az

Boyutları (E x D x Y): 278 mm x 160 mm x 33 mm / 10.94" x 6.30" x 1.30"

Ağırlık: 471 g / 1.04 lbs. (piller hariç)

Beraberinde verilenler: USB kablo, KORG yazılım paketi kodu, kontrol amaçlı iki adet AAA pil
 

Sistem Gereksinimleri

 

iOS Kablosuz Bağlantı

İşletim sistemi: iOS8 veya üzeri yüklü olan, Bluetooth 4.0 destekleyen iPad/iPhone'lar
Modeller: iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4S,
iPad Pro, iPad Air 2, iPad Air, 4. jenerasyon iPad, 3. jenerasyon iPad, iPad mini 4、iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini,
6. jenerasyon iPod touch, 5. jenerasyon iPod touch


Mac Kablosuz Bağlantı
 

İşletim sistemi: OS X10.10 Yosemite veya üzeri yüklü olan, Bluetooth 4.0 destekleyen Mac'ler

Modeller:

MacBook (2015 başları ve sonrası)
MacBook Air (2011 ortası ve sonrası)
MacBook Pro (2012 ortası ve sonrası)
Mac mini (2011 ortası ve sonrası)
iMac (2012 sonları ve sonrası)
Mac Pro (2013 sonları ve sonrası)


Mac USB Bağlantısı


İşletim sistemi: MacOS 10.8 10.9 Mavericks veya üzeri


Windows Kablosuz Bağlantı
 

İşletim sistemi: Windows 8.1 veya üzeri (32-bit/64-bit) [KORG BLE-MIDI Driver gerekir]

Modeller: Windows 8.1 veya üzerini ve Bluetooth 4.0 çalıştıran her bilgisayar.


Windows USB Bağlantısı
 

İşletim sistemi: Microsoft Windows 7 SP1 veya üzeri (32-bit / 64-bit)

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Güvenli ödeme sistemimizle (Tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar) alışveriş yapabilirsiniz Havale/EFT/PTT ile siparişlerinizde ödeme yaptığınızı bize bildirmeniz yeterlidir.

Ürünlerimiz sıfır, 2 yıl garantili olup yapım hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir.

FİNANSBANK ENPARA Öner Yavuz TR970011100000000058334368

Ödeme Seçenekleri

 Tüm banka kartlarıyla tek çekim veya tüm kredi kartlarına 12 taksite kadar site üzerinden güvenli ödeme sistemimizle sipariş geçebilirsiniz. (Ürün fiyatının altındaki Taksit seçenekleri butonundan taksitleri görebilirsiniz) Havale/EFT ile siparişler için 

FİNANSBANK ENPARA  
Öner Yavuz 
TR970011100000000058334368 

hesabımıza yaptığınız ödemeyi (0212 321 92 38 - 0555 557 69 18 nolu telefonlar, WhatsApp veya oneryavuz@hotmail.com dan bize bildirmeniz yeterlidir.

Ürün Garantisi

Tüm ürünler  sıfır (açılmamış kutusunda), 2 yıl garantili olup, ürünü teslim alınca  yaptığınız kontrolde herhangi bir fabrika-imalat hatası ve kargo hasarı durumunda yenisiyle değiştirilir. Keyfi iadeler için ürün gönderilmemektedir.

Kargo Garantisi ve Süresi

Ürünler ortalama 24 saat içerisinde kargoya verilmekte olup, kontrol edilmesi gereken ürünlerde bir gün gecikme olabilmektedir. Kargo takip linki mailinize (Mailinizin gereksiz klasörüne düşebilir) gönderilmektedir. Ayrıca 0555 557 69 18 noya tıklayarak whatsap tan takip linki isteğiniz için bize yazabilirsiniz

ShopPHP E-Ticaret | v4